Рік Японії в Україні: аташе Хірано Такаші відзначив маріупольський стінопис і калуське пиво. ВІДЕО

Категорія: КультураПереглядів: 2396

В Україні, як відомо 2017 рік став роком Японії. За сім місяць у країні проводили досить багато заходів. По-перше, висаджували сакури в різних містах: від Львова до Генічеська. Відбулися виставки японської гравюри в Києві, у Львові і в Чернігові. Відбулась реконструкція парку Кіото, нещодавно в Маріуполі японський художник Міязакі Кенске намалював стінопис на стіні школи, ушкодженої під час обстрілів.

 

В економічній та політичній сферах також проводили різні події. Мер Кіото приїхав до України і зустрівся з Віталієм Кличко, говорили про можливості подальшої співпраці. Голова Верховної Ради Андрій Парубій теж відвідав Японію та зустрівся з прем’єр-міністром Сіндзо Абе та отримав підтвердження щодо продовження подальших санкцій стосовно Росії, інформують "Вікна" з посиланням на Громадське радіо.

Як розповів політичний аташе посольства Японії Хірано Такаші, цьогоріч делегація Японської федерації бізнесу вперше відвідала Україну, поспілкувалася з представниками різних компаній країни: 

"Ми продовжуємо різноманітну допомогу, надання обладнання Українській федерації гімнастики, Суспільному мовленню України".

За словами аташе, дуже унікальним був запуск пива калуської броварні, присвяченого року Японії в Україні під назвою: «Експортове до Токіо».

Керівник сектору медіакомунікацій Міністерства інформаційної політики Марина Соботюк додає:

"Як тільки розпочався рік Японії в Україні, відбулася зустріч міністра та посла, мене визначили відповідальною людиною, яка налагоджуватиме контакт між посольством та міністерством, щоб про рік Японії дізналося якомога більше людей. Рік Японії в Україні — це тільки початок і перший рік. Ми будемо і надалі так працювати, бо Японія — дуже дружна до нас країна. І допомога, яку нам надають, як ставляться до нас, а також наше ставлення — це дуже хороший крок в майбутнє".

Хірано Такаші, у свою чергу, акцентує, що японці завжди будуть поруч з українцями:

"Головною метою, за нашим баченням, є те, щоб українці зрозуміли, що ми, японці, завжди з вами. Можливо, протягом останніх 24 років ми були надто скромні, мало говорили про себе. Але цього року намагаємось говорити про себе гучніше, ніж раніше: ми поруч з вами, японці та українці — друзі та партнери, ми ділимося з вами не тільки нашою культурою, а також знаннями та досвідом. Ми знаємо, що ви зараз намагаєтеся змінити систему, саму країну, боретеся з корупцією. Ми підтримуємо, як друзі, бо ми усвідомлюємо, що це надзвичайно важливо для вашого майбутнього — майбутнього наступного покоління".

"Ми хочемо, щоб ви стали сильнішими і щасливішими, ми завжди були з вами, але мало говорили про це. Якщо більше українців почнуть помічати, що ми японці, ваші справжні друзі, любимо і підтримуємо вас, хочемо разом веселитися, інколи їсти суші або борщ, розважатися і пити пиво, присвячене року Японії в Україні, насолоджуватися заходами, то можемо сказати, що рік Японії в Україні було проведено не марно".

ВІКНА 13


Коментарів: 2

  • Анонім (20:01 10/08/2017)
    Оцінка: +1 / -1 | [IP: 78.109.24.135]

    Пусте, які там "друзі", просто підсирають росії бо мріють відтяпати в неї сахалін з курилами, того і набиваються в друзі до ворогів росії.

    • ББА (22:55 10/08/2017)
      Оцінка: +1 / -1 | [IP: 90.209.23.112]

      Весь "дальній васток" разом з Сахаліном і курилами - то є ісконно японська територія. Про це всі знають

    Залиште свій коментар!

    Використовуйте нормальні імена. Ваш коментар буде додано після перевірки.

    Усмішка Підморгую Добре blush2 shok crazy cenzore Ganba nono sad unknw

    (обов’язково)


    Щоб не вводити щоразу цифровий код, зареєстутесь або залогіньтесь на нашому Форумі.
    Адміністрація сайту "Калуш інфо"не завжди поділяє думки авторських матеріалів та коментарів. Усі коментарі проходять попередню модерацію. Якщо у Вас є зауваження стосовно інформації в матеріалах чи коментарях, просимо звернутись до нас через Форму зворотнього зв'язку.