Опалювальний сезон для мешканців вул. Сівецької розпочнеться сьогодні після обіду

Категорія: ІнфраструктураПереглядів: 188

Відповідно, тепло в квартирах калушан, які опалюються від цієї котельні, має з’явитися після обіду 24 листопада, інформують "Вікна".

Про це на оперативній нараді в міськвиконкомі повідомив директор комунального підприємства «Калуська енергетична компанія» Петро Шевчук.

Нагадаємо, багатоквартирні житлові будинки на вул. Сівецькій і Каракая цього року були під’єднані до котельні на вул. Винниченка — в рамках оптимізації схеми теплопостачання, в результаті якої комунальне підприємство переключило споживачів з восьми котелень на п’ять. Котельню на вул. Винниченка запустили з 1 листопада. Проте, як з’ясувалося, нова схема теплопостачання є недосконалою і ряд будинків опинилися без достатнього тепла. Відтак було вирішено відновити роботу шостої котельні — на вул. Сівецькій.

Як повідомляли раніше, робота цієї котельні приведе до великих збитків комунального підприємства: попередньо вони перевищать 3 млн гривень за сезон. А опалюватися від цієї котельні будуть всього 127 квартир. 

Як зазначив під час оперативної наради міський голова Андрій Найда, запуск котельні на вул. Сівецькій — вимушений крок. Він доручив впродовж двох тижнів провести перемовини з мешканцями щодо їхнього переходу на індивідуальне опалення. Якщо люди погодяться, то на сесію міської ради 16 грудня винесуть питання про відключення житлових будинків на вул. Сівецькій від центрального опалення. Таке рішення дасть підставу виплатити мешканцям допомогу на індивідуальне опалення.

Нагадаємо, розмір допомоги рахують, виходячи з вартості електричного опалення: для власників однокімнатної квартири у багатоквартирному будинку він становить 4500 гривень, для двокімнатної квартири — 6500 гривень, трикімнатної — 8500 гривень, чотирикімнатної — 10 500 гривень. А виділяють їх рішенням виконкому.

ВІКНА 0


Залиште свій коментар!

Використовуйте нормальні імена. Ваш коментар буде додано після перевірки.

Усмішка Підморгую Добре blush2 shok crazy cenzore Ganba nono sad unknw

(обов’язково)


Щоб не вводити щоразу цифровий код, зареєстутесь або залогіньтесь на нашому Форумі.
Адміністрація сайту "Калуш інфо"не завжди поділяє думки авторських матеріалів та коментарів. Усі коментарі проходять попередню модерацію. Якщо у Вас є зауваження стосовно інформації в матеріалах чи коментарях, просимо звернутись до нас через Форму зворотнього зв'язку.