На засіданні екологічного комітету ВРУ йшлося про проблеми Калуша через Домбровський кар’єр

Категорія: ЕкологіяПереглядів: 296

На засіданні комітету ВРУ з питань екологічної політики та природокористування та ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи Едуард Прощук проінформував колег про круглий стіл, який відбувся у Івано-Франківську, щодо техногенно-екологічної ситуації на території Калуського гірничо-промислового району. Йдеться про проблему Домбровського кар'єру.

 

Про це Едуард Прощук повідомив у соцмережі:

"Екологічна ситуація на кар’єрі і прилеглих територіях є надзвичайно складною. За словами фахівців, має тенденцію до погіршення. Домбровський кар’єр після зняття з експлуатації був практично затоплений методом так званої «мокрої консервації». Експерти декларують поступове затоплення в межах відкритої частини масиву. Кар’єр знаходиться у стадії погіршення еколого-техногенної стійкості. Ситуація серйозна", — наголосив народний депутат. 

Едуард Прощук запропонував колегам з комітету навесні 2020 року провести виїзне засідання екологічного комітету на Прикарпатті.

"Маємо напрацювати рішення комітету для звернення до центральних органів виконавчої влади, Кабінету Міністрів тощо стосовно ситуації навколо кар'єру. Також була пропозиція від депутатів поєднати на виїзному засіданні питання Домбровського кар'єру із проблематикою лісового господарства України. Найближчим часом напрацьовуватимемо питання для включення у порядок денний виїзного засідання екологічного комітету", — зазначив Едуард Прощук.

 

ВІКНА 0


Коментарів: 1

 • Анонім (10:33 07/11/2019)
  Оцінка: +0 / -0 | [IP: 185.207.139.2]

  ги, а шото таке "питання кар"єру з проблематикою лісу"? ліс там сам росте без будь-якого лісового господарства, а пиляти на дрова його ще зарано, най з 20 років поросте сам по собі і тоді якраз лісове господарство візьметься за "проблематику", хі, хі.

  Залиште свій коментар!

  Використовуйте нормальні імена. Ваш коментар буде додано після перевірки.

  Усмішка Підморгую Добре blush2 shok crazy cenzore Ganba nono sad unknw

  (обов’язково)


  Щоб не вводити щоразу цифровий код, зареєстутесь або залогіньтесь на нашому Форумі.
  Адміністрація сайту "Калуш інфо"не завжди поділяє думки авторських матеріалів та коментарів. Усі коментарі проходять попередню модерацію. Якщо у Вас є зауваження стосовно інформації в матеріалах чи коментарях, просимо звернутись до нас через Форму зворотнього зв'язку.