На “КАРПАТНАФТОХІМі” монтують нову установку

Категорія: ВиробництвоПереглядів: 1014

У цеху піролізу, компримування і поділу пірогазу виробництва етилену і поліетилену ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ» в недалекій перспективі зможуть використовувати в технологічний процесах гідрування уже змонтовану тут нову установку знекиснення водню.

 

Спеціалісти ДП «ГСІ-Укрнафтогазбуд» АТ «Глобалбуд-Інжинірінг» з Одеси, які виконали монтажні роботи, займаються її підключенням та обв’язкою обладнання. Крім них, свою роботу з підключення автоматичних вимірювальних приладів та інших засобів виконують провідні фахівці цеху КВПіА ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ», інформують "Вікна" з посиланням на "Нафтохімік-Калуш".

За словами начальника технічного відділу підприємства Едуарда Маслова, етиленова установка вже тривалий час працює в режимі практично близької до проектної потужності. Підтримувати такий режим роботи та прагнути збільшувати навантаження буває досить складно, оскільки на деяких технологічних стадіях не вистачає водню, особливо в процесах гідрування фракцій, на установці «Піротол», де виробляється бензол, тощо. А водень, як відомо, на виробництво етилену і поліетилену подається з установки ХіКС-ММ, де його отримуємо в процесі електролізу як побічний продукт.

Дотепер на етиленовій установці цей водень використовується в паливній схемі, тобто спалюється в печах піролізу разом з природним газом, зазначає Едуард Маслов:

"Водночас без нього не можуть відбуватися процеси гідрування. Але вони більш вибагливі до якості водню, який повинен бути без надмірних залишків кисню. Тому в керівництва ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ» виникла ідея очищати водень від залишкового кисню на спеціальній установці. Її проект розробив проектний підрозділ ТОВ «Техінсервіс», а сам апарат був виготовлений на Гребінківському машинобудівному заводі".

У вересні установка знекиснення водню була доставлена на майданчик етиленового виробництва. Спеціалісти ДП «ГСІ-Укрнафтогазбуд» практично за два тижні її змонтували і зараз займаються її під’єднанням до діючої технологічної схеми роботи етиленової установки. Новозбудовану установку знекиснення водню планують ще випробувати в роботі до початку проведення в листопаді цього року капітального ремонту технологічного обладнання ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ». До речі, її проектування та виготовлення обійшлося підприємству в 4-5 разів дешевше від вартості таких установок, які продаються провідними фірмами світу.

Варто також сказати, що спеціально для процесу знекиснення водню вже закуплено та планується до завантаження в реактор каталізатор виробництва фірми Anco Catalysts Ltd (Великобританія).

ВІКНА 0


Коментарів: 6

 • Анонім (09:28 06/10/2018)
  Оцінка: +0 / -1 | [IP: 185.222.202.12]

  ну і?? кому треба всі ці подробності? зарплата штуцер євро чистими є? нема? тоді подробності проходять мімо - романтіків серед нас нема, хі, хі.

  • Олесь (11:42 08/10/2018)
   Оцінка: +3 / -0 | [IP: 188.163.29.24]

   А з чого то взяв,що тобі зразу штуцер заплатять?Ти що, пробував страйкувати,чи ще якісь методи знаєш?

   Хочеш штуцер,то в пана поляка йди кури патрати,або цибулю дерти..Варіантів багато!)))

   • Анонім (11:33 10/10/2018)
    Оцінка: +0 / -1 | [IP: 185.222.202.104]

    так, іменно зразу і не менше штуцера - всю осінь 1991 року україна обіцяла що як тільки народ проголосує "так" на референдумі 1 грудня то зразу життя (і зарплата) буде як в ФРН/Італії/Франції - народ проголосував, тому україна зобов"язана не менше штуцера платити, а інакше come back to USSR!!!

    • ББА (12:28 11/10/2018)
     Оцінка: +1 / -1 | [IP: 90.195.172.39]

     взагалі то будови камуністічєскай сєвєрной карєї тебе чекають з радістю . можеш їхати туди прямо зараз і не мучитись чи страждати

  • Анонім (11:51 09/10/2018)
   Оцінка: +1 / -0 | [IP: 94.231.177.24]

   ну так ти сиди у свому славянску ы не мурчи..дивись щоб все гуд було

 • ББА (14:01 06/10/2018)
  Оцінка: +0 / -0 | [IP: 90.195.172.39]

  Ну прямо на уроці хімію побував crazy

  Удачі !

  Залиште свій коментар!

  Використовуйте нормальні імена. Ваш коментар буде додано після перевірки.

  Усмішка Підморгую Добре blush2 shok crazy cenzore Ganba nono sad unknw

  (обов’язково)


  Щоб не вводити щоразу цифровий код, зареєстутесь або залогіньтесь на нашому Форумі.
  Адміністрація сайту "Калуш інфо"не завжди поділяє думки авторських матеріалів та коментарів. Усі коментарі проходять попередню модерацію. Якщо у Вас є зауваження стосовно інформації в матеріалах чи коментарях, просимо звернутись до нас через Форму зворотнього зв'язку.