Міський голова розповів журналістам про переваги нових комунальних автобусів

Категорія: ІнфраструктураПереглядів: 829

18 червня міський голова Ігор Матвійчук зустрівся із журналістами місцевих засобів масової інформації з метою більш детального ознайомити мешканців Калуша з мотивами та умовами придбання КП «Калуський муніципальний ринок» автобусів білоруського виробництва МАЗ.

Під час пресконференції було повідомлено про те, що три автобуси курсуватимуть на міських маршрутах, а один – на приміському (в межах  Калуської ОТГ). Також міський голова висловив сподівання, що приватні перевізники міста відчують певну конкуренцію та робитимуть у майбутньому все для того, щоб надавати якісні послуги.

Коротко поінформував журналістів про співпрацю під час оформлення лізингової угоди щодо придбання автобусів заступник директора Івано-Франківської дирекції АТ «Укргазбанк» Олександр Лонюк.

А на завершення пресконференції представникам ЗМІ було запропоновано оглянути один з автобусів, які, нагадаємо, вчора були доставлені до Калуша, та ознайомлено журналістів з його технічними характеристиками і перевагами.

 Наш кор.

Нафтохімік 0


Коментарів: 3

 • Анонім (08:46 19/06/2020)
  Оцінка: +0 / -0 | [IP: 185.222.202.133]

  ну це таке - якщо міська рада хоче аби приватники надавали якісні послуги то вона повинна при тих цінах на поїздки дотувати перевізника - перевізник собі в убиток їздити не буде і міський транспорт в євроатлантичному світі є дотаційний як мінімум на 50% а в деяких жирних містах типу таллін так і на всі 100%. але то шо з брудними огидними бидловозками треба закінчувати то факт, 90 роки давно пройшли

 • Анонім (22:59 19/06/2020)
  Оцінка: +1 / -0 | [IP: 46.149.178.219]

  а куда динеться стасюк из своим зятем свинопасом . конкуренция

 • ігор (18:08 23/06/2020)
  Оцінка: +0 / -0 | [IP: 146.120.225.207]

  є такаGanbaє така народна поговорка ,ЩО КОЖНА КОРОВА ПОВИННА МАТИ СВІЙ БИК , ЩО В ПЕРЕВОДІ ОЗНАЧАЄ , ЩО КОЖЕН ПОВИНЕН ЗАЙМАТИСЯ СВОЄЮ РОБОТОЮ ;АВТОПАР -ЛЮДЕЙ ВОЗИТИ ,ОФІЦІЯНТ - ПИВО ПОДАВАТИ І. Т. Д

  1294

  Залиште свій коментар!

  Використовуйте нормальні імена. Ваш коментар буде додано після перевірки.

  Усмішка Підморгую Добре blush2 shok crazy cenzore Ganba nono sad unknw

  (обов’язково)


  Щоб не вводити щоразу цифровий код, зареєстутесь або залогіньтесь на нашому Форумі.
  Адміністрація сайту "Калуш інфо"не завжди поділяє думки авторських матеріалів та коментарів. Усі коментарі проходять попередню модерацію. Якщо у Вас є зауваження стосовно інформації в матеріалах чи коментарях, просимо звернутись до нас через Форму зворотнього зв'язку.