Міський бюджет Калуша отримуватиме податок від лісу у Підгірках і на Височанці. ВІДЕО

Категорія: ВладаПереглядів: 314

19 вересня депутати Калуської міської ради зібралися на позачергову сесію для того, щоб розглянути одне питання – затвердити ставку податку для земель лісового фонду.

 

Така нагальна необхідність виникла у зв’язку із вступом у дію Закону України від 10 липня «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законів України щодо стимулювання утворення та діяльності сімейних фермерських господарств». Ним запроваджено земельний податок на всі лісові землі України. Такий податок землекористувачі мають сплачувати, починаючи з серпня.

За рішенням міської ради, ставка податку на цей рік буде становити 0,1%. А вже наступного — 0,3%. За словами начальника земельного відділу міської ради Володимира Мельника, у Калуші платником цього податку буде єдиний землекористувач лісових земель — Калуський держлісгосп. Землі лісового фонду — це 739 гектарів у Підгірках і на Височанці. Від оподаткування лісових земель міський бюджет орієнтовно отримає 20 тис. гривень доходу на рік.

ВІКНА 1


Залиште свій коментар!

Використовуйте нормальні імена. Ваш коментар буде додано після перевірки.

Усмішка Підморгую Добре blush2 shok crazy cenzore Ganba nono sad unknw

(обов’язково)


Щоб не вводити щоразу цифровий код, зареєстутесь або залогіньтесь на нашому Форумі.
Адміністрація сайту "Калуш інфо"не завжди поділяє думки авторських матеріалів та коментарів. Усі коментарі проходять попередню модерацію. Якщо у Вас є зауваження стосовно інформації в матеріалах чи коментарях, просимо звернутись до нас через Форму зворотнього зв'язку.