“Меч князя Святослава”, “Лицарська звитяга” та середньовічна зброя — фестиваль у Давньому Галичі

Категорія: Культура -> Історія -> АкціїПереглядів: 1610

16-17 травня 2015 року на території Національного заповідника "Давній Галич" проходитиме Перший Всеукраїнський фестиваль "Давній Галич" збирає друзів: варто побачити, де живе пам'ять".

В рамках заходу відбудеться презентація виставки одного експоната "Меч князя Святослава", шоу-програма історичної реконструкції "Лицарська звитяга", майстер-класи для глядачів із застосуванням середньовічної зброї та інші заходи. 

16 травня. Субота.

8.00.год. – Сніданок.

10.00 год. – Приїзд учасників і гостей у село Крилос (Музей історії Галича), монтування Заповідниками виставкових майданчиків до презентації.

12.00 год. – Презентація Заповідників.

13.00 год. – Відкриття фестивалю. Пролог. Благословення священиків. Вітання від представників Міністерства культури України, влади та гостей; – знайомство з етнічними регіонами Івано-Франківщини, відвідування ярмарку, куштування страв народної кухні, перегляд виставок декоративно- ужиткового мистецтва та участь у майстер-класах.

14.00 год. – Обід.

16.00 год. – Екскурсія туристичним об’єктами «Давнього Галича» для представників історико-культурних Заповідників Міністерства культури та VIP-гостей.

17.00 год. – Початок фольклорно-етнографічного свята «Галицька толока» за участю гостей фестивалю та фольклорних колективів Прикарпаття. Запалення фестивальної ватри. Фінал першого дня. 20.00 год. – Вечеря.

17 травня. Неділя.

9.00 год. – Сніданок.

10.30 год. – Виїзд у село Шевченкове для участі у недільній Святій літургії у пам’ятці ХІІ століття, єдиній архітектурній пам’ятці середньовічного Галича, яка збереглася до наших днів – церкві Св. Пантелеймона.

13.00 год. – Презентація виставки одного експоната «Меч князя Святослава» з фондів Національного заповідника «Хортиця» в Картинній галереї Національного заповідника «Давній Галич»; – діалог-семінар, присвячений підвищенню професійного рівня працівників Заповідників для роботи з різними цільовими аудиторіями.

15.00 год. – Обід.

17.00 год. – Відкриття фестивального дійства «Галич збирає друзів»: - мистецька шоу-програма історичної реконструкції «Лицарська звитяга»; - козацькі розваги і бойові мистецтва; - майстер-класи для глядачів із застосуванням середньовічної зброї.

18.30 год. – Гала-концерт, фінал фестивалю.

20.30 год. – Вечеря.

Вісті Калущини 17


Залиште свій коментар!

Використовуйте нормальні імена. Ваш коментар буде додано після перевірки.

Усмішка Підморгую Добре blush2 shok crazy cenzore Ganba nono sad unknw

(обов’язково)


Щоб не вводити щоразу цифровий код, зареєстутесь або залогіньтесь на нашому Форумі.
Адміністрація сайту "Калуш інфо"не завжди поділяє думки авторських матеріалів та коментарів. Усі коментарі проходять попередню модерацію. Якщо у Вас є зауваження стосовно інформації в матеріалах чи коментарях, просимо звернутись до нас через Форму зворотнього зв'язку.