Комісія вважає, що у смерті пацієнтки медпрацівники Калуської ЦРЛ не винуваті

Категорія: СоціумПереглядів: 1173

Комісія, яка проводила службове розслідування щодо смерті пацієнтки в Калуській центральній районній лікарні, прийшла до висновку, що помилок медперсоналу, які могли б спричинити смерть пацієнтки, не було. Про це Суспільному розповіла донька померлої Наталія Чекаловська.

"Вчора до нас на пошту прийшов лист - відповідь на скаргу сестри, яку вона написала одразу після смерті матері", - розповіла Наталія.

Відповідь від КНП "Центральна районна лікарня Калуської міської та районної рад Івано-Франківської області" датована восьмим липням 2020-го року.

"У результаті розгляду перелічених документів та беручи до уваги заключення паталогоанатома, відповідно до якого причиною смерті є масивна тромбоемболія легеневої артерії, комісія прийшла до висновку про відсутність лікарських помилок, які могли вплинути на перебіг захворювання (стану) хворої", - йдеться у листі.

Також у висновках комісії зазначено, що у ході розслідування виявили недоліки щодо організації надання медичної допомоги.

"Враховуючи це, комісією було прийнято рішення оголосити догани медичному директору КНП "Калуська ЦРЛ" з стаціонарної допомоги Кінаш Н. О., лікарю відділення анестезіології та інтенсивної терапії Сьоміній Н. І., лікарю-кардіологу Іваськіву В. Ф., лікарю-терапевту відділення екстреної (невідкладної) медичної допомоги КНП "Калуська ЦРЛ" Зелюнці І. В.", - зазначено у відповіді на скаргу.

Щодо розслідування цієї справи, яке проводить поліція, то Наталія Чекаловська розказала, що до неї близько півтора місяця тому телефонували, запросили прийти і дати покази щодо обставин смерті її матері. Наталія каже, що в той час не змогла. Більше жінці не телефонували.

Нагадаємо, 20-го травня в Калуській центральній районній лікарні померла пацієнтка. Посмертний діагноз – "обірвався легеневий тромб". Жінка чотири години чекала на допомогу професіоналів, але не дочекалася. Натомість керівництво лікарні порадило доньці пацієнтки взяти таксі і самотужки доправити хвору до іншого медичного закладу.

Смерть жінки з пневмонією, яка чотири години чекала на допомогу від медиків у Калуській центральній районній лікарні, розслідує комісія Калуської міської ради.

Заступниці міського голови Калуша Наталії Табачук та генеральному директору КНП "Центральна районна лікарня Калуської міської та районної рад Івано-Франківської області" Івану Красійчуку оголошено догани за недостатніcть дієвого контролю щодо виконання обов’язків медичного персоналу Калуської ЦРЛ.

 

КАЛУШ ФМ 1


Залиште свій коментар!

Використовуйте нормальні імена. Ваш коментар буде додано після перевірки.

Усмішка Підморгую Добре blush2 shok crazy cenzore Ganba nono sad unknw

(обов’язково)


Щоб не вводити щоразу цифровий код, зареєстутесь або залогіньтесь на нашому Форумі.
Адміністрація сайту "Калуш інфо"не завжди поділяє думки авторських матеріалів та коментарів. Усі коментарі проходять попередню модерацію. Якщо у Вас є зауваження стосовно інформації в матеріалах чи коментарях, просимо звернутись до нас через Форму зворотнього зв'язку.