Коли ремонтуватимуть дороги у Верхнянській ОТГ?

Категорія: ІнфраструктураПереглядів: 543

Дорогу в селі Збора Калуського району не ремонтували 35 років. Місцевий житель Роман Гнатів розповів, що сьогодні громада вимагає у представників облдержадміністрації підтвердження того, що шлях таки почнуть ремонтувати:

"Є проблеми з доїздом швидкої допомоги. Є рейсові автобуси, які міняють колеса раз у місяць. Люде вже нічого не хочуть, хочуть тільки дороги".

Болохів — Войнилів та Верхня Станькова — Довгий Войнилів — це дороги, які потребують термінового ремонту, розповідає директор Державного підприємства "Дороги Прикарпаття" Андрій Сазонов, інформують "Вікна" з посиланням на "Суспільне Карпати".

"На Болохів — Войнилів вже укладений договір. Його опублікували на сайті ProZorro. Є переможець процедури закупівлі, вартість договору — 175 мільйонів. По дорозі Верхня Станькова — Довгий Войнилів — оголошення буде в січні. Перша причина цього - довго не могли ми отримати від проєктантів оригіналу висновку. Також ми не могли отримати графічну частину. Коли ми вже отримали графічну частину, то у нас залишався місяць призначення на цей рік. Ми договір укладаємо на два роки", — пояснив Андрій Сазонов.

На діалог з жителями погодився і заступник голови облдержадміністрації Василь Івасик. Він сказав, що ремонт розпочнуть у квітні наступного року. Голова Верхнянської ОТГ Михайло Маліборський розповів, що частково задоволений таким рішенням:

"Виконавцям поставили умови, що роботи мають виконуватися мінімум від п'яти кілометрів. Тобто, в наступному році має бути виділено 25 мільйонів. З цієї суми має початися виконання робіт по дорозі Болохів — Войнилів. По дорозі Довгий Войнилів — Станькова документація вже готова, в січні буде оголошений тендер. Ми будемо тримати на контролі і тендерні процедури, і виділення грошей".

Нагадаємо, дев'ятого грудня жителі Верхнянської ОТГ приїжджали під стіни облдержадміністрації дізнатися, чому не ремонтують дорогу в їхній громаді. До адмінбудинку прийшло близько двох десятків людей. Тоді до них вийшов заступник голови ОДА Василь Івасик, який запропонував мешканцям сіл написати офіційне звернення до адміністрації.

ВІКНА 1


Коментарів: 1

 • Анонім (12:35 18/12/2020)
  Оцінка: +0 / -0 | [IP: 185.222.202.133]

  хі, хі, які ці вуйки борзі - вони "вимагають" - дороги ремонтуватимуть тоді коли ви вуйки будете платити податки, як кажуть ваші піндостанські хазяєва ноу мані ноу хані

  Залиште свій коментар!

  Використовуйте нормальні імена. Ваш коментар буде додано після перевірки.

  Усмішка Підморгую Добре blush2 shok crazy cenzore Ganba nono sad unknw

  (обов’язково)


  Щоб не вводити щоразу цифровий код, зареєстутесь або залогіньтесь на нашому Форумі.
  Адміністрація сайту "Калуш інфо"не завжди поділяє думки авторських матеріалів та коментарів. Усі коментарі проходять попередню модерацію. Якщо у Вас є зауваження стосовно інформації в матеріалах чи коментарях, просимо звернутись до нас через Форму зворотнього зв'язку.