«Карпатнафтохім» планує запустити виробництво оксид пропілену

Категорія: ВиробництвоПереглядів: 186

На території нафтохімічного заводу «Карпатнафтохім» (Калуш) споруджується пілотна установка з виробництва оксиду пропілену потужністю 2700 тонн на рік. Про це повідомили в прес-службі підприємства.

Ця установка перероблятиме пропілен власного виробництва. Запуск установки запланований на третій квартал 2019 року, інформують "Вікна" з посланням на "Галичину". У повідомленні йдеться:

«Реалізовується технології епоксидування пропілену перекисом водню. Ця технологія є екологічно безпечною і не має значної кількості побічних продуктів порівняно з хлоргідринним процесом або технологіями епоксидування пропілену гідропероксидами. Розробку технології, проектування і виготовлення обладнання для пілотної установки з виробництва оксиду пропілену здійснює українська компанія «Виробнича група «ТЕХІНСЕРВІС».

Особливістю запатентованої технології «ТЕХІНСЕРВІС» є використання ацетонітрилу в якості розчинника:

«З цієї причини процес носить назву HPPOa. Ця технологія успішно пройшла лабораторну стадію випробувань. Для процесу епоксидування планується використання каталізатора TS-1, який виготовляється «ТЕХІНСЕРВІСом» за власною запатентованою технологією, спосіб отримання якого відрізняється від відомих аналогів застосуванням твердого пірогенного кремнезему як джерела іонів кремнію».

На першому етапі здійснюється будівництво пілотної установки з виробництва оксиду пропілену продуктивністю 2700 тонн на рік. Другим етапом реалізації цього проекту заплановано будівництво у ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ» промислової установки з виробництва оксиду пропілену потужністю 130 тис. тонн в рік і установки з виробництва перекису водню потужністю 90 тис. тонн в рік.

ВІКНА 0


Залиште свій коментар!

Використовуйте нормальні імена. Ваш коментар буде додано після перевірки.

Усмішка Підморгую Добре blush2 shok crazy cenzore Ganba nono sad unknw

(обов’язково)


Щоб не вводити щоразу цифровий код, зареєстутесь або залогіньтесь на нашому Форумі.
Адміністрація сайту "Калуш інфо"не завжди поділяє думки авторських матеріалів та коментарів. Усі коментарі проходять попередню модерацію. Якщо у Вас є зауваження стосовно інформації в матеріалах чи коментарях, просимо звернутись до нас через Форму зворотнього зв'язку.