Калуський виконком списав форму неіснуючої гвардії Насалика

Категорія: ВладаПереглядів: 414

25 вересня виконавчий комітет Калуської міської надав управлінню з питань надзвичайних ситуацій міської ради дозвіл на списання матеріальних цінностей, придбаних у вересні 2014 року за кошти міського бюджету.

Йдеться про 25 комплектів обмундирування для підрозділу «Народна гвардія» громадського формування Калуська «Міська варта» на загальну суму понад 99 тис. гривень.

Нагадаємо, підрозділ «Народна гвардія» в Калуші утворили одразу після Революції Гідності з подачі на той час міського голови Ігоря Насалика. Згодом незрозумілий статус напіввоєнізованого утворення формалізували, «завівши» гвардію міського голови до складу до «Міської варти». Тоді йшлося про те, що «Народна гвардія» не буде утримуватися за кошти міського бюджету, а лише за рахунок меценатів і створена на випадок війни.

Як пояснив начальник управління надзвичайних ситуацій Ігор Головатчук, гвардійці брали участь у патрулюванні міста й охороняли об’єкти під час виборів. Згодом «Народна гвардія» де-факто припинила існування, а частина гвардійців пішли в АТО. Тепер прийшов час списати і обмундирування.

Нагадаємо, що  “Народна гвардія” Насалика була створена у березні 2014 року. До її складу увійшли чоловіки, яких не призивав військкомат — або за віком, або — за станом здоров’я.

Підрозділ «Народна гвардія» очолив колишній спецназівець, полковник запасу Анатолій Предчук. «Гвардійці» пройшли навчання на Лисецькому полігоні — включно із міським головою. А Ігор Насалик запевняв: про калуську Народну гвардію знають у Мінобороні і незабаром «гвардійці» будуть залучені до виконання важливих завдань.

Ігор Насалик, який зайняв посаду заступника начальника штабу, начальника розвідки “Народної гвардії” патрулював вулиці один раз — 9 травня у Києві.

ВІКНА 0


Залиште свій коментар!

Використовуйте нормальні імена. Ваш коментар буде додано після перевірки.

Усмішка Підморгую Добре blush2 shok crazy cenzore Ganba nono sad unknw

(обов’язково)


Щоб не вводити щоразу цифровий код, зареєстутесь або залогіньтесь на нашому Форумі.
Адміністрація сайту "Калуш інфо"не завжди поділяє думки авторських матеріалів та коментарів. Усі коментарі проходять попередню модерацію. Якщо у Вас є зауваження стосовно інформації в матеріалах чи коментарях, просимо звернутись до нас через Форму зворотнього зв'язку.