Калуська районна рада дала добро на припинення діяльності протитуберкульозного диспансеру

Категорія: Влада -> ІнфраструктураПереглядів: 714

7 лютого відбулося пленарне засідання 33 позачергової сесії Калуської районної ради. На розгляд сесії серед інших питань винесли проєкт рішення «Про припинення Калуського протитуберкульозного диспансеру»

У роботі районної ради взяли участь голова Кадуської райдержадміністрації Жанна Табанець, керівник апарату РДА Олена Романишин,заступник директора департаменту охорони здоров'я ОДА Володимир Чемний, начальники управлінь, відділів і структурних підрозділів райдержадміністрації, керівники установ, сільські голови, представники засобів масової інформації, повідомляє пресслужба Калуської райради.

Чимало уваги приділили питанню функціонування протитуберкульозного диспансеру. Заступник директора департаменту охорони здоров'я ОДА Володимир Чемний і головний лікар Калуського протитуберкульозного диспансеру Ольга Кузик вели мову про припинення діяльності Калуського протитуберкульозного диспансеру.

Відтак після двогодинної дискусії депутати районної ради прийняли рішення про припинення цього медзакладу, який фінансувався за рахунок коштів обласного бюджету. Посадовці та депутати дійшли до спільної думки, що в контексті проведення медичної реформи поліклінічне відділення тубдиспансеру зі зменшеним штатом працівників повинно функціонувати або в складі Тисменицького тубдиспансеру, або в структурі районної лікарні. Це питання обговорюватимуть і на сесії обласної ради.

 

 

 

КАЛУШ ФМ 0


Коментарів: 1

 • Анонім (12:54 10/02/2020)
  Оцінка: +1 / -0 | [IP: 185.207.139.2]

  маладца вуйки, в україні нема ніякої епідемії кстаті треба називати декомунізованим словом сухоти - це вигадки ватніків, в україні всі багаті і здорові того диспансер нє нужен. скільки там вас має лишитися після декомунізації - 10-15 мільйонів?

  Залиште свій коментар!

  Використовуйте нормальні імена. Ваш коментар буде додано після перевірки.

  Усмішка Підморгую Добре blush2 shok crazy cenzore Ganba nono sad unknw

  (обов’язково)


  Щоб не вводити щоразу цифровий код, зареєстутесь або залогіньтесь на нашому Форумі.
  Адміністрація сайту "Калуш інфо"не завжди поділяє думки авторських матеріалів та коментарів. Усі коментарі проходять попередню модерацію. Якщо у Вас є зауваження стосовно інформації в матеріалах чи коментарях, просимо звернутись до нас через Форму зворотнього зв'язку.