Калуська міська рада не виконала рішення суду про виділення землі учасникам АТО

Категорія: Міська радаПереглядів: 539

26 березня на пленарному засіданні сесії Калуської міської ради депутати розглянули проєкт рішення «Про надання дозволу на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства громадянам пільгових категорій».

 

Йдеться про вісім ветеранів АТО, яким пропонувалося виділити по 2 га землі в районі житлового масиву "Підгірки". Не зважаючи на те, що суд зобов’язав міську раду виділити землю учасникам АТО, депутати проєкт рішення не підтримали: "за" проголосували всього п’ятеро депутатів, стільки ж утрималося, решта — або не голосували, або були відсутніми, інформують "Вікна".   

Нагадаємо, 12 лютого колегія суддів Восьмого апеляційного адмінсуду визнала протиправним рішення Калуської міської ради, яким відмовлено восьми учасникам АТО у виділенні земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства. Таким чином, суд апеляційної інстанції залишив без змін рішення Івано-Франківського окружного адміністративного суду від 7 жовтня 2019 року про задоволення позову учасників АТО до Калуської міської ради в частині визнання протиправними та скасування рішення про відмову в наданні дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства, та зобов’язання органу місцевого самоврядування надати такий дозвіл.

Апеляційний суд погодився з висновками суду першої інстанції, вважаючи підставу для відмови у наданні дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства (списання меліоративної системи, переведення меліоративних земель в немеліоративні та віднесення їх до земель житлової та громадської забудови) необгрунтованою та незаконною.

У рішенні суду першої інстанції, яке вступило у законну силу, встановлено зобов’язання для міської ради подати звіт про виконання судового рішення.

ВІКНА 10


Залиште свій коментар!

Використовуйте нормальні імена. Ваш коментар буде додано після перевірки.

Усмішка Підморгую Добре blush2 shok crazy cenzore Ganba nono sad unknw

(обов’язково)


Щоб не вводити щоразу цифровий код, зареєстутесь або залогіньтесь на нашому Форумі.
Адміністрація сайту "Калуш інфо"не завжди поділяє думки авторських матеріалів та коментарів. Усі коментарі проходять попередню модерацію. Якщо у Вас є зауваження стосовно інформації в матеріалах чи коментарях, просимо звернутись до нас через Форму зворотнього зв'язку.