Калуська міська поліклініка увійшла у «золоту» 20-ку Національного бізнес-рейтингу

Категорія: Інфраструктура -> Комунальні господарстваПереглядів: 374

Комунальне некомерційне підприємство «Калуський міський центр первинної медико-санітарної допомоги» увійшло у «золоту» 20-ку Національного бізнес-рейтингу у своїй сфері діяльності.

Як розповів головний лікар центру Михайло Гаврилишин, Всеукраїнський галузево-аналітичний центр надіслав адміністрації повідомлення про те, що за підсумками щорічного загальнодержавного рейтингового аналізу міська поліклініка зайняла 12-те місце серед «золотої» двадцятки. Загалом дослідження проводилося серед 3426 компаній України з рівнозначним видом діяльності (КВЕД 86.10).

Відповідно за результатами експертного аналізу показників попереднього періоду та галузі заклад рекомендований до співпраці та внесений до реєстру «Надійних та інвестиційно привабливих підприємств». Також за високі результати, позитивну динаміку та внесок у розвиток регіону Асоціацією економічного співробітництва та розвитку підприємництва Калуський міський центр первинної медико-санітарної допомоги рекомендовано до участі в номінації «Компанія року 2019».

КАЛУШ ФМ 1


Коментарів: 1

 • Анонім (11:55 09/10/2019)
  Оцінка: +1 / -0 | [IP: 185.207.139.2]

  ну вуйки тут ви перевершили самі себе - це напевне у вас тепер такі анєкдоти - куда там газеті правда, або зорі прикарпаття до так званого вашого реєстру інвестиційно привабливих підприємств - я вже бачу як європейці ну і багаті куєвляни відпихаючи одне одного спішать полікуватися в калуській міській поліклініці, навіть юлька плюне на свою клініку шаріте і приїде лічити свої запалення хитрощів іменно в калюж. самообдурювання це вуйки ваш національний спорт, стиль життя і філософія.

  Залиште свій коментар!

  Використовуйте нормальні імена. Ваш коментар буде додано після перевірки.

  Усмішка Підморгую Добре blush2 shok crazy cenzore Ganba nono sad unknw

  (обов’язково)


  Щоб не вводити щоразу цифровий код, зареєстутесь або залогіньтесь на нашому Форумі.
  Адміністрація сайту "Калуш інфо"не завжди поділяє думки авторських матеріалів та коментарів. Усі коментарі проходять попередню модерацію. Якщо у Вас є зауваження стосовно інформації в матеріалах чи коментарях, просимо звернутись до нас через Форму зворотнього зв'язку.