Калушанки вперше взяли до рук пензель на майстер-класі із живопису. ВІДЕО

Категорія: АкціїПереглядів: 565

Учасники мали можливість спробувати себе у ролі митців, прислуховуючись до порад художника, а також дізнатися про себе від арттерапевта.

 

Ідейна натхненниця артвечора Тетяна Щербінська розповіла "Вікнам", що позиціонувала майстер-клас як подію, на якій можна відпочити, вирости в мистецькому плані і зрозуміти, ким певна людина є на полотні.

Калуський художник, член НСХУ Орест Костів був приємно здивований активністю бажаючих відвідати захід. На його думку, арттерапевтичні моменти відіграють важливе значення для того, щоб дізнатися, хто ми є і яке наше призначення. Під час майстер-класу Орест Костів давав професійні поради учасникам щодо виконання малюнка:

"Я як митець повинен направляти, коригувати і вказувати певні живописні техніки і прийоми".

Психологиня, арттерапевтиня Оксана Кулик зазначила, що арттерапія — це мистецтво зцілення, а малюнок є відзеркаленням того як вона живе.

"У процесі творчої роботи кожен з вас зможе проаналізувати, замислитися над своїм життям. Мені хочеться, щоб ви вийшли з хорошою картиною, а також здобули досвід і впевнилися, що ви на правильному шляху".

Взявши у руки пензлики, палітри для фарб, учасники натхненно почали змішувати кольори. Калушанам припали до душі квіткові сюжеті, які вони старанно відображали на проґрунтованому полотні. Більшість учасників вперше малювали картини, проте всі були націлені на результат і приємні очікування.

Після завершення майстер-класу, кожен мав можливість забрати власну картину, насолодитися смаком кави, музикою і приємним спілкуванням.

Наразі запланований уже й наступний майстер-клас. Організатори кажуть, що цього разу запропонують картини на святково-різдвяну тематику.

Як у Калуші відбувся майстер-клас із живопису — дивіться у відео "Вікон":

 

ВІКНА 2


Коментарів: 3

 • Анонім (13:27 29/10/2019)
  Оцінка: +1 / -0 | [IP: 185.207.139.2]

  пилять, курятник, одні дурні баби, поки їхні мужики (якщо ще не звалили в галубую даль) пашуть в реальній економіці ці дурні курки бавляться в "психологинь і арттерапевтинь" - а хто заплатив за цей так званий майстер клас? дурна держєва чи щедре багате місто? у вас вуйки ще дуже багато як колись казали трудових резервів - цим бабам всім без винятку треба видати сапки і на город - як рукою знімає всі наболєвші праблєми целебна трудотерапія.

  • ББА (00:42 01/11/2019)
   Оцінка: +0 / -2 | [IP: 79.75.63.97]

   та не горить у тебе пердак , не горить crazy

   • Анонім (16:13 03/11/2019)
    Оцінка: +2 / -0 | [IP: 46.149.186.7]

    бба та не горить у тебе срака,не горитьcrazycrazycrazycrazycrazynononononononononono

  Залиште свій коментар!

  Використовуйте нормальні імена. Ваш коментар буде додано після перевірки.

  Усмішка Підморгую Добре blush2 shok crazy cenzore Ganba nono sad unknw

  (обов’язково)


  Щоб не вводити щоразу цифровий код, зареєстутесь або залогіньтесь на нашому Форумі.
  Адміністрація сайту "Калуш інфо"не завжди поділяє думки авторських матеріалів та коментарів. Усі коментарі проходять попередню модерацію. Якщо у Вас є зауваження стосовно інформації в матеріалах чи коментарях, просимо звернутись до нас через Форму зворотнього зв'язку.