Калушанка Наталія Папазоглу – переможець Turkvision-2020

Категорія: КультураПереглядів: 610

Українка з гагаузькими корінням, фіналістка телевізійного проєкту «Х-Фактор» Наталя Папазоглу представляла Україну на міжнародному музичному конкурсі тюркського світу «TURKVISION-2020».

Цьогоріч з причини пандемії коронавірусу організатори конкурсу проводили його в онлайн-форматі. Учасникам слід було подати відео в форматі Full HD свого виконання пісенних композицій на тлі хромакея. Наталя Папазоглу представила на конкурс пісню на гагаузькій мові «Tikenli yol», яку написала разом із Людмилою Базаджи.

Перед конкурсом Наталя зазначала: «Проведення конкурсу в онлайн-форматі, на жаль, не дозволить мені розкритися повністю і в повній мірі продемонструвати ідеї, створені моєю командою. Моя єдина надія на тих глядачів, які зможуть глибоко зануриться в мою душу і відчути меседж». Однак глядачі відчули меседж Наталії і віддали Гран-прі конкурсу саме їй.

«Я до сих пір не вірю! Дякую Господу Богу за цю перемогу! Дякую вам усім, хто так підтримував і вірив!» – написала на своїй Facebook-сторінці наша землячка.

Відзначимо, що «Turkvision» є конкурсом пісні, в якому можуть узяти участь як тюркські країни, так і жителі інших країн, що представляють тюркські національності. 

КАЛУШ ФМ 6


Коментарів: 3

 • Анонім (13:34 21/12/2020)
  Оцінка: +1 / -2 | [IP: 185.222.202.133]

  малатца вуйки, так дєржать, турки які вас протягом століть "вбивали і грабували" (с) будуют свій турєцкій мір а ви їм в цьому активно підмахуєте - канєшно, запіліть свій укровіжн вам нє надо, аби до вас збігалися турки пшеки кацапи і піндоси і співали на укромові, бо це ж протів основ українства а основи українства підмахувати. за перемоги в підмахуванні прям розбирає гордість і вшанування.

  • ББА (16:14 26/12/2020)
   Оцінка: +0 / -0 | [IP: 79.71.24.200]

   ну так турки зараз не лізуть в Україну з якимось лайном рюцкє гівноміра

 • ББА (17:11 21/12/2020)
  Оцінка: +0 / -0 | [IP: 79.71.24.200]

  Добре

  Залиште свій коментар!

  Використовуйте нормальні імена. Ваш коментар буде додано після перевірки.

  Усмішка Підморгую Добре blush2 shok crazy cenzore Ganba nono sad unknw

  (обов’язково)


  Щоб не вводити щоразу цифровий код, зареєстутесь або залогіньтесь на нашому Форумі.
  Адміністрація сайту "Калуш інфо"не завжди поділяє думки авторських матеріалів та коментарів. Усі коментарі проходять попередню модерацію. Якщо у Вас є зауваження стосовно інформації в матеріалах чи коментарях, просимо звернутись до нас через Форму зворотнього зв'язку.