Калушанина, який був за кермом «під кайфом», суд на 10 років позбавив права керування транспортом

Категорія: КриміналПереглядів: 203

18 лютого Калуський суд виніс постанову щодо мешканця Калуша, який керував автомобілем з ознаками наркотичного сп’яніння.

Після його зупинки поліція виявила, що зіниці у водія розширені, а поведінка не відповідає дійсності. Правоохоронці запропонувала водієві пройти огляд в медичному закладі, однак він відмовився, повідомляє «Місто».

Аналізуючи здобуті в судовому засiданнi докази, суд прийшов до висновку, що дії місцевого мешканця слід кваліфікувати за ч. 3 ст. 130 КУпАП, оскільки він неодноразово протягом року піддавався адміністративному стягненню за керування транспортним засобом у стані наркотичного сп’яніння.

Як наслідок, суд обрав стягнення у виді штрафу в розмірі 40 800 гривень з позбавленням права керування транспортними засобами на строк 10 років та безоплатного вилучення транспортного засобу, оскільки суду не надано доказів про те, що вказаний автомобіль належить водієві.

Протягом 2020 року Калуським міськрайонним судом дана особа притягалася 5 разів до адміністративної відповідальності за керування автомобілем в стані наркотичного сп’яніння. За сукупністю накладених штрафів загальна сума, яка підлягає стягненню з порушника, складає 112 200 гривень.

 

КАЛУШ ФМ 0


Залиште свій коментар!

Використовуйте нормальні імена. Ваш коментар буде додано після перевірки.

Усмішка Підморгую Добре blush2 shok crazy cenzore Ganba nono sad unknw

(обов’язково)


Щоб не вводити щоразу цифровий код, зареєстутесь або залогіньтесь на нашому Форумі.
Адміністрація сайту "Калуш інфо"не завжди поділяє думки авторських матеріалів та коментарів. Усі коментарі проходять попередню модерацію. Якщо у Вас є зауваження стосовно інформації в матеріалах чи коментарях, просимо звернутись до нас через Форму зворотнього зв'язку.