Калушанин увійшов у трійку кращих учнів з професії «Офіціант»

Категорія: СоціумПереглядів: 256

На Прикарпатті пройшов II етап Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності серед учнів закладів професійної освіти з професії «Офіціант». Конкурс проводився з метою визначення рівня професійної підготовки та майстерності учнів, поглиблення їхніх знань, умінь і навичок, розвитку творчої активності учнів.

У конкурсі брали участь учні із трьох навчальних закладів: Вищого професійного училища № 7 м. Калуша ВПУ №7, Коломийського професійного ліцею сфери послуг КПЛСП, Отинійського професійного ліцею енергетичних технологій ОПЛЕТ.

Конкурс складався з теоретичного та практичного турів. Теоретичний тур передбачав перевірку знань учнів із предметів професійно-теоретичного циклу на персональних комп’ютерах. Практичний тур складався з виконання трьох завдань:

«Складання серветок»  «Рух з тацею»  «Обслуговування відвідувачів»

Виконуючи практичні завдання, конкурсанти продемонстрували майстерність та артистизм при складанні серветок простим і складним способами, техніку наливання напоїв і заповнення місткостей різного призначення, уміння граційно рухатись із тацею, та оформлення тематичних столів. При обслуговуванні відвідувачів у реальних умовах учасники показали вміння і навички обслуговування, знання характеристик страв, уміння вести діалог.

За спільним рішенням журі та оргкомітету визначено переможців II етапу Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності серед учнів закладів професійної (професійно-технічної) освіти з професії «Офіціант»:

I місце - Оксана Лукавецька, учениця КПЛСП;

II місце - Тарас Каблак, учень ВПУ № 7 м. Калуша;

III місце - Діана Христан, учениця ОПЛЕТ.

Учасники конкурсу нагороджені цінними подарунками.

Присутні залишились задоволеними доброю підготовкою та проведенням конкурсу.

ВІКНА 0


Залиште свій коментар!

Використовуйте нормальні імена. Ваш коментар буде додано після перевірки.

Усмішка Підморгую Добре blush2 shok crazy cenzore Ganba nono sad unknw

(обов’язково)


Щоб не вводити щоразу цифровий код, зареєстутесь або залогіньтесь на нашому Форумі.
Адміністрація сайту "Калуш інфо"не завжди поділяє думки авторських матеріалів та коментарів. Усі коментарі проходять попередню модерацію. Якщо у Вас є зауваження стосовно інформації в матеріалах чи коментарях, просимо звернутись до нас через Форму зворотнього зв'язку.