Калушани, які мають нерухомість на берегах Млинівки, мають надати документи

Категорія: ІнфраструктураПереглядів: 412

Відповідно до розпорядження міського голови від 15.08.2017 року створена тимчасова комісія із визначення джерел забруднення та причин обміління річки Млинівка, яка займається моніторингом стану річок в місті та визначенням джерел забруднення і її впорядкування.

 

Комісія звертається до калушан, які мають забудову на прибережних смуг річки Млинівка, подати документи, що підтверджують право власності на об’єкти нерухомості та рішення, на підставі яких вони були  побудовані.

Зазначені документи слід надати у  відділ у справах архітектури та містобудівного кадастру міської ради до 20 червня 2018 року. Телефонувати: відділу архітектури – 6-68-18, управління з питань надзвичайних ситуацій — 6-00-26.

Тимчасова комісія інформує, що відповідно до статті 89 водного  Кодексу України в прибережних захисних смугах уздовж річок, навколо водойм та на остовах забороняється:

1. Розорювання земель (крім підготовки ґрунту для залуження і залісення), а також садівництво та городництво;

2. Зберігання та застосування пестицидів і  добрив;

3. Влаштування літніх таборів для худоби;

4. Будівництво будь-яких споруд (крім гідротехнічних, навігаційного призначення, гідрометричних та лінійних), у тому числі баз відпочинку, дач, гаражів та стоянок автомобілів;

5. Миття та обслуговування транспортних засобів і техніки;

6. Влаштування звалищ сміття, гноєсховищ, накопичувачів рідких і твердих відходів виробництва, кладовищ, скотомогильників, полів фільтрації тощо.

Об’єкти, що зрозташовані в прибережній захисній смузі, можуть експлуатуватись, якщо при цьому не порушується її режим. Не придатні для експлуатації споруди, а також ті, що не відповідають встановленим режимам господарювання, підлягають винесенню з прибережних захисних смуг.

Раніше йшлося, що Калуш може стати першим містом області, де будуть прибережні захисні смуги вздовж річок.

Млинівка, протяжність якої не території міста становить 12 км, – рукотворна водойма. Навіть візуально за рівнем забруднення вона мало чим поступається Сівці в центрі Калуша. Питання стану міських річок вже не раз порушували і калушани, зокрема у петиціях, і влада. Втім це допомагає мало.

 

ВІКНА 0


Коментарів: 1

 • Анонім (09:46 15/06/2018)
  Оцінка: +0 / -0 | [IP: 185.222.202.12]

  десь там в вікнах була замітка як на грушевського якась баба орендувала ділянку а сусід-барига на цій ділянці просто собі збудував частину будинку - і ніхто, ніяка архітектура, влада, поліція - всі як страуси засунули голову в пісок, мол, знать нічого не знаю, вєдать нічого не вєдаю. а ви хочете аби загірянські ґазди вам "надали документи", зараз нададуть, трошки почекайте, хі, хі.

  Залиште свій коментар!

  Використовуйте нормальні імена. Ваш коментар буде додано після перевірки.

  Усмішка Підморгую Добре blush2 shok crazy cenzore Ganba nono sad unknw

  (обов’язково)


  Щоб не вводити щоразу цифровий код, зареєстутесь або залогіньтесь на нашому Форумі.
  Адміністрація сайту "Калуш інфо"не завжди поділяє думки авторських матеріалів та коментарів. Усі коментарі проходять попередню модерацію. Якщо у Вас є зауваження стосовно інформації в матеріалах чи коментарях, просимо звернутись до нас через Форму зворотнього зв'язку.