Як у Калуші конкурували за посаду керівника Калуської ЦРЛ. ВІДЕО

Категорія: Комунальні господарстваПереглядів: 292

Як повідомляли "Вікна", 28 березня відбувся конкурс на генерального директора Калуської ЦРЛ. Переможцем конкурсна комісія одноголосно визнала чинного в. о. генерального директора, а до того впродовж майже десяти років головного лікаря закладу Івана Красійчука.

 

Утім, до призначення його на посаду може не дійти, оскільки другий учасник конкурсу, член виконавчого комітету Калуської міської ради Андрій Дрань вже заявив, що оскаржить підсумки конкурсу у суді.

Уже під час відкриття пакетів документів, які подали учасники конкурсу, виявилося, що у пакеті Івана Красійчука відсутній електронний варіант конкурсної пропозиції – кандидат подав її тільки в паперовому вигляді. У переліку документів на конкурс, які визначені постановою уряду, зазначено, що документи, крім заяви про участь у конкурсі, подаються в запечатаному вигляді у тому числі «конкурсна пропозиція обсягом не більше 15 сторінок друкованого тексту в паперовій та електронній формі».

Однак комісія допустила Івана Красійчука до другого етапу конкурсу, згодом він просив долучити до документів свою конкурсну пропозицію на електронному носії – флешці.

Обоє кандидатів на посаду представили свою програму розвитку закладу та пояснили чому вирішили брати участь у конкурсі. Зокрема, Іван Красійчук повідомив: за ним стоїть колектив лікарні. Його програма — це, фактично, продовження вже розпочатого: створення госпітального округу, продовження реформи і робота над розширенням спектру послуг, співпраця зі страховими компаніями тощо.

Андрій Дрань теж говорив про необхідність заробляння грошей, зокрема на послугах лабораторії, про проведення енергоаудиту і оптимізацію витрат, про роботу для залучення грантів. За його словами важливою є прозорість роботи підприємства: усі мають мати доступ до інформації про те, як витрачаються кошти благодійного фонду.

Після виступу та співбесіди з кожним з кандидатів на посаду, комісія вирішила рекомендувати міському голові укласти контракт з Іваном Красійчуком. Його підтримали усі дев’ятеро членів конкурсної комісії. Водночас, жоден член комісії не проголосував за кандидатуру Андрія Драня: один голос проти, решту — утрималися.

Загалом підсумки конкурсу неважко було передбачити. По-перше, керівник, який десять років на посаді, завжди може похвалитися здобутками, краще знає ситуацію в закладі і тому може бути більш переконливим. По-друге, у складі комісії більшість – це представники влади (яку досі керівник лікарні цілком влаштовував) і самої лікарні (підлеглі чинного керівника).

Як заявив Андрій Дрань, конкурс буде скасовано через суд. Підставою до його оскарження є те, що учасник, який переміг, подав неповний пакет документів. Тож комісія, на його думку, на мала допускати його до конкурсу. А тим більше долучати документ у електронному вигляді вже під час конкурсу. Сам конкурс Андрій Дрань назвав бутафорським.

Усі матеріали конкурсу можна переглянути за посиланням на сайті Калуської міської ради.

ВІКНА 0


Коментарів: 1

 • кохан (20:34 09/04/2019)
  Оцінка: +3 / -0 | [IP: 46.149.184.25]

  романко пидходить бо в неи мала зарплата

  Залиште свій коментар!

  Використовуйте нормальні імена. Ваш коментар буде додано після перевірки.

  Усмішка Підморгую Добре blush2 shok crazy cenzore Ganba nono sad unknw

  (обов’язково)


  Щоб не вводити щоразу цифровий код, зареєстутесь або залогіньтесь на нашому Форумі.
  Адміністрація сайту "Калуш інфо"не завжди поділяє думки авторських матеріалів та коментарів. Усі коментарі проходять попередню модерацію. Якщо у Вас є зауваження стосовно інформації в матеріалах чи коментарях, просимо звернутись до нас через Форму зворотнього зв'язку.