Як калушани голосують за громадські проекти?

Категорія: ІнфраструктураПереглядів: 531

Починаючи з п’ятниці, 10 листопада, мешканці міста мають можливість особисто підтримати ті чи ніші проекти, які наступного року будуть реалізовані за рахунок Бюджету участі.

oЗагальний обсяг його фінансування на наступний рік становить 1,5 млн. гривень. Максимальний кошторис одного проекту – 300 тис. гривень. Це означає, що наступного року буде реалізовано щонайменше п’ять проектів, які наберуть найбільше голосів калушан на свою підтримку.

Голосувати можна через Інтернет, а найпростіше це зробити людям, які зареєстровані у банківських сервісах. Інакше доведеться особисто голосувати у міському ЦНАПі чи загальному відділі Калуської міської ради.

Як повідомив начальник відділу внутрішньої політики Калуської міської ради Тарас Нижник, молодь в основному голосує через Інтернет. А люди похилого віку – особисто. У загальному відділі міської ради відзначають, що у понеділок-вівторок сюди масово звертаються калушани  для того, щоб проголосувати за проект «Теплий храм», який передбачає влаштування системи опалення (теплої підлоги) в церкві Святого АрхистратигаМихаїла УГКЦ. Цей проект наразі є лідером за підтримкою: станом на 16.10 вівторка він набрав 132 голоси на свою підтримку.

Мало чим поступається проект модернізації ігрових майданчиків у ДНЗ «Червона шапочка" (130 голосів). Парадоксально, але практично ідентичний проект щодо встановлення сучасних ігрових майданчиків у сусідньому ДНЗ «Ластівка» з трьома голосами є аутсайдером голосування.

Крім цих двох проектів, у п’ятірці лідерів — проекти з озеленення дворів та вулиць міста (73 голоси), парк "Просто мрій" (52 голоси) і проект з облаштування міні-поля для футболу на вулиці Рубчака (46 голосів).

Нагадаємо, що кожен мешканець міста має право проголосувати за п’ять проектів. Голосування триватиме до 30 листопада. Калушанам пропонують обирати серед 20-ти проектів.

За які калуські проекти Бюджету участі можна проголосувати — читайте за посиланням.

 

ВІКНА 0


Коментарів: 2

 • vover (22:43 15/11/2017)
  Оцінка: +1 / -0 | [IP: 46.149.185.26]

  а на другий рік буде проект "сплати боргів храму за електроенергію використану на підігрів підлоги"))

  • ББА (15:27 17/11/2017)
   Оцінка: +0 / -0 | [IP: 90.220.100.17]

   дійсно . напевне то буде єдина в світі церква з підігрівом підлоги . тепер уже можна буде молитись лежачи - і не тільки молитись .

  Залиште свій коментар!

  Використовуйте нормальні імена. Ваш коментар буде додано після перевірки.

  Усмішка Підморгую Добре blush2 shok crazy cenzore Ganba nono sad unknw

  (обов’язково)


  Щоб не вводити щоразу цифровий код, зареєстутесь або залогіньтесь на нашому Форумі.
  Адміністрація сайту "Калуш інфо"не завжди поділяє думки авторських матеріалів та коментарів. Усі коментарі проходять попередню модерацію. Якщо у Вас є зауваження стосовно інформації в матеріалах чи коментарях, просимо звернутись до нас через Форму зворотнього зв'язку.