Хробаки, п’явки, грибок на стінах. Калушанка ділиться наболілим у соцмережі

Категорія: ІнфраструктураПереглядів: 577

Після двогододинних опадів у четвер, 28 червня, значна частина міста зазнала підтоплень. Нещадна злива залишила по собі місячну норму опадів.

 

Як раніше повідомляли "Вікна", за кілька годин Калуш перетворився у Венецію. 1 липня міським головою Ігорем Матвійчуком проведено оперативну нараду, на якій заслухано керівників спеціалізованих служб ЦЗ та комунальних підприємств міста про фактичну ситуацію щодо ліквідації наслідків негоди та визначено план робіт для повної ліквідації даної ситуації.

Міський голова Ігор Матвійчук з 29 червня по 1 липня особисто здійснював об’їзди підтоплених територій та координував роботами з ліквідації негоди.

Галина Джуган у соцмережі ділиться власним досвідом, адже її помешкання і подвір'я постраждали від підтоплення:

"Стукайте - і вам відкриють! Тільки не у двері влади м.Калуша. Пройшов тиждень після повені. Воду з хати відкачали, на подвірї - сама зійде.Прийом мера І.Матвійчука: - чекайте , прийде комісія складе акт , завтра; післязавтра чи ви хочете щоб я вам квартиру дав? "

Калушанка продовжує розповідати про візит комісії через п'ять днів:

"Ага , ну смердить, ну мокро , ну залило техніку і що далі. А допомоги не чекайте ніхто вам не поможе, ви що грошей хочете? Вам прокопають канаву щоб вода сходила але то не до нас , то автодор. Але це окрема тема.І що далі? Хробаки вилазать з під підлоги, пявки кругом, грибок по стінах. А ви чому паркан не поставили нормальний а якусь сітку?- Г.Романко. А що паркан мав воду стримати ? чи є норми по паркану??? Дорога -Г.Романко , я немаю нічого проти якщо ви мені покладете паркан такий як ви вважаєте буде захищати мій дім від повені. А ще можете разом з мером прийти і пожити (безкоштовно) і відчути на собі всі переваги життя після повені.Стукайте ....."

ВІКНА 0


Коментарів: 5

 • Анонім (16:23 08/07/2018)
  Оцінка: +1 / -0 | [IP: 46.149.184.26]

  shokshokshokshokshokshokshokshokshokshokshokcrazycrazycrazycrazycrazycrazycrazycrazycrazycrazycrazyGanbaGanbaGanbaGanbaGanbaGanbaGanbaGanbaGanbanononononononononononononononononononononono

 • я (21:19 08/07/2018)
  Оцінка: +7 / -1 | [IP: 188.163.29.19]

  А ви такі святі? Припиніть скидати своє гімно у річку,зробіть герметичні септики та прочистіть кожен біля своєї хати стічну канаву і все буде добре.Нема грошей на це все? Тоді продавайте хату та купуйте квартиру. Мати свою хату дорого Ніхто нікому нічого не винен

  • ББА (20:55 09/07/2018)
   Оцінка: +1 / -0 | [IP: 2.216.90.13]

   між іншим цілком слушне зауваження . Власник будинку повинен слідкувати за всім , що належить йому чи знаходиться на його подвірї чи іншої території згідно права власності Добре

 • Анонім (23:03 09/07/2018)
  Оцінка: +0 / -0 | [IP: 188.163.29.15]

  Страхування давно відмінили?

  • я (16:38 11/07/2018)
   Оцінка: +0 / -0 | [IP: 188.163.29.19]

   Страхування коштує грошей а люди хочуть халявка

  Залиште свій коментар!

  Використовуйте нормальні імена. Ваш коментар буде додано після перевірки.

  Усмішка Підморгую Добре blush2 shok crazy cenzore Ganba nono sad unknw

  (обов’язково)


  Щоб не вводити щоразу цифровий код, зареєстутесь або залогіньтесь на нашому Форумі.
  Адміністрація сайту "Калуш інфо"не завжди поділяє думки авторських матеріалів та коментарів. Усі коментарі проходять попередню модерацію. Якщо у Вас є зауваження стосовно інформації в матеріалах чи коментарях, просимо звернутись до нас через Форму зворотнього зв'язку.