Екологія по-калуськи: купи сміття вздовж Лімниці (ФОТОФАКТ)

Категорія: ЕкологіяПереглядів: 567

Зрештою стосується цей фотозвіт більше мешканців району. 11 квітня представники "Грінпіс-Карпати" обстежили прилеглі до Лімниці території в районі сіл Добровляни та Підмихайля і прийшли до висновку, що «поголів’я свиней в людській подобі вперто не бажає зменшуватись, не дивлячись на європейське майбуття».

Таким постом поділився калушанин, учасник АТО Вікто Пазухін.

 «Втішного мало - велику купу сміття будівельного і не тільки можем спостерігати просто з добровлянського мосту - на території відпочинкового закладу, відомого як "Колиба". Сміття, як бачите на фото висипано в потік. Після приїзду наряду поліції прибув і власник, за його поясненнями збирається укріплювати беріг власним коштом, сміття обіцяє негайно прибрати. Поживем-побачим», - пише Віктор Пазухін.

Відтак екологи обстежили територію села Підмихайля, відразу за Добровлянами і виявили, що біля дороги сміття більш-менш прибрано, а метрів 30-40 в бік ріки починається суцільний жах. Сміття звалено більшими та меншими купами, хаотично, де кому дозволила совість.

«Що на таке сказати? Європа добилась чистоти і порядку в першу чергу карними методами - великими штрафами і навіть кримінальною відповідальністю. Так потроху від поваги до власної кишені починається повага до природи. В Україні навіть за висипане в потік річки, ландшафтного заказника сміття винний може поплатитись штрафом в розмірі від 51 до 170 гривень. Отож і маємо», - резюмує  автор допису.

КАЛУШ ФМ 1


Коментарів: 2

 • Я (08:09 14/04/2019)
  Оцінка: +3 / -0 | [IP: 176.120.105.75]

  GOOD GOOD VERY GOOD.Калуш Европейське місто УсмішкаGanba

 • Анонім (20:13 14/04/2019)
  Оцінка: +0 / -0 | [IP: 146.120.225.223]

  GanbaОбличчя Мера ,в народі кауть його "Лице". Запитання , що робить інспкекція по благоустрію ? А взагалі , коли буває там Мер, від понеділка до пятниці , а там на два дні до Львова ,

  Залиште свій коментар!

  Використовуйте нормальні імена. Ваш коментар буде додано після перевірки.

  Усмішка Підморгую Добре blush2 shok crazy cenzore Ganba nono sad unknw

  (обов’язково)


  Щоб не вводити щоразу цифровий код, зареєстутесь або залогіньтесь на нашому Форумі.
  Адміністрація сайту "Калуш інфо"не завжди поділяє думки авторських матеріалів та коментарів. Усі коментарі проходять попередню модерацію. Якщо у Вас є зауваження стосовно інформації в матеріалах чи коментарях, просимо звернутись до нас через Форму зворотнього зв'язку.