Через ГРВІ оголосили карантин ще в п’яти закладах освіти Калуша

Категорія: СоціумПереглядів: 424

Калуська гімназія четвертий заклад освіти, який оголосив про вимушені канікули.

У зв’язку з тим, що кількість учнів, які захворіли на грип і ГРВІ, перевищила епідеміологічний поріг, тобто 20%, відповідно до наказів директорів закладів навчання тимчасово призупиняють з 3 по 7 лютого.

Про це повідомила «Калуш ФМ» начальник управління освіти Калуської міської ради Ірина Люклян.

Додамо, що відповідно до рішення міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, першою на карантин з 29 січня закрили Калуську школу №11. З 30 січня навчання призупинили у Сівка-Калуській гімназії, а з 31 січня -  у Кропивницькій гімназії. Вимушені канікули оголосили поки що на тиждень.

В інших закладах загальної середньої освіти Калуша і сіл, які увійшли до Калуської ОТГ, поріг захворюваності поки що не перейдено і навчальний процес продовжується у звичному режимі. Моніторинг за кількістю хворих управління освіти здійснює щодня.

 

КАЛУШ ФМ 0


Коментарів: 2

 • Анонім (10:54 03/02/2020)
  Оцінка: +0 / -0 | [IP: 185.207.139.2]

  ти диви, виявляється і в сівці і в кропивнику "гімназії" - а чого не "академії"?

  • Наталя (14:15 04/02/2020)
   Оцінка: +0 / -0 | [IP: 93.170.118.148]

   Читайте зміни до Закону про середню освіту. Тепер гімназіями будуть називатися всі школи-дев’ятирічки, а ліцеями — ті, де 11 класів. Гімназій у звичному нам розумінні більше не буде (дайош всім однакові умови:crazyУсмішка.

  Залиште свій коментар!

  Використовуйте нормальні імена. Ваш коментар буде додано після перевірки.

  Усмішка Підморгую Добре blush2 shok crazy cenzore Ganba nono sad unknw

  (обов’язково)


  Щоб не вводити щоразу цифровий код, зареєстутесь або залогіньтесь на нашому Форумі.
  Адміністрація сайту "Калуш інфо"не завжди поділяє думки авторських матеріалів та коментарів. Усі коментарі проходять попередню модерацію. Якщо у Вас є зауваження стосовно інформації в матеріалах чи коментарях, просимо звернутись до нас через Форму зворотнього зв'язку.