Біля басейну «Посейдон» почали робити тротуар. ФОТО

Категорія: ІнфраструктураПереглядів: 452

Роботи з капітального ремонту міжквартальних проїздів і тротуарів на вулиці Стуса розпочали ще минулого тижня. У міському бюджеті на це заклали 400 тис. гривень.

 

Раніше повідомлялося, що тут буде перенесено огорожу басейну, а на вивільненому місці влаштують тротуар, а також капітально відремонтують міжквартальний проїзд вздовж басейну і до шостої школи.

Станом на 13 травня, огорожу басейну вже перенесли. А також зняли старий шар асфальту та засипали щебенем територію, де укладатимуть асфальт. Роботи виконує компанія «Комбі». Проте, договору на проведення капітального ремонту міжквартального проїзду з влаштуванням нового тротуару на вул. Стуса у системі Прозоро ще не опубліковано.

Як пояснив у коментарі «Вікнам» заступник начальника управління житлово-комунального господарства міста Тарас Фіцак, укладання договору з підрядником перебуває на завершальній стадії. Проте до виконання робіт, які передбачені в договорі, компанія «Комбі» приступила раніше. І це пов’язано зі складними погодними умовами: поспішали по максимуму зробити у період відсутності опадів, оскільки надалі знову прогнозуються дощі.

На сьогодні, повідомив Тарас Фіцак, заплановане перенесення електроопори ліній електропередач, яка зараз знаходиться на місці майбутнього тротуару, вглиб до басейну. Таким чином, можна буде завершити підготовчі роботи за проектом. А коли приступлять до укладання асфальту і завершення капітального ремонту, наразі невідомо, адже в найближчі дні до Калуша повернеться дощова погода.

Загалом цього року у Калуші капітальний ремонт міжквартальних проїздів обмежиться вулицею Стуса. А окрім того, заплановані роботи із завершення капітального ремонту внутрішньоквартальних проїздів та тротуарів на вулиці Підвальна, – на це заклали 600 тис. гривень.

ВІКНА 3


Коментарів: 2

 • Анонім (14:09 14/05/2019)
  Оцінка: +0 / -0 | [IP: 77.120.113.64]

  чисто с точкі зрєнія каррупції (нє, у нас перемогла рівалюція гідності, в нас всьо-всьо чесно) кампанія комбі така добра і так увєрєнна що робить роботи навіть без договору - а вдруг місто скаже спасіба і не дасть ні...я? може то кампанія комбі чісто гіпотетічєскі прібліжонна до якогось ну чесного-чесного міського чиновника??

 • Роман (20:38 14/05/2019)
  Оцінка: +0 / -0 | [IP: 93.75.251.166]

  То не надовго. На початку зими як завжди приїде трактор і все це розриє й буде болото замість тротуару.

  Залиште свій коментар!

  Використовуйте нормальні імена. Ваш коментар буде додано після перевірки.

  Усмішка Підморгую Добре blush2 shok crazy cenzore Ganba nono sad unknw

  (обов’язково)


  Щоб не вводити щоразу цифровий код, зареєстутесь або залогіньтесь на нашому Форумі.
  Адміністрація сайту "Калуш інфо"не завжди поділяє думки авторських матеріалів та коментарів. Усі коментарі проходять попередню модерацію. Якщо у Вас є зауваження стосовно інформації в матеріалах чи коментарях, просимо звернутись до нас через Форму зворотнього зв'язку.