Завій і Грабівка увійдуть до складу Новицької ОТГ

Категорія: ВладаПереглядів: 821

На офіційному урядовому сайті оприлюднили розпорядження, яким Кабмін затвердив перспективний план формування територіальних громад Івано-Франківської області.

І хоча відповідний документ було затверджено ще 22 квітня, повний зміст розпорядження оприлюднили лише тепер, повідомляє «НК» з посиланням на "Вікна".

В цілому на території Прикарпаття за актуальним перспективним планом має бути сформована 61 об’єднана територіальна громада. Причому проти попередньої редакції документа, є зміни у перспективному плані формування громад на території Калущини. Зокрема, Завійська сільська рада, яка включає села Завій і Грабівку, раніше була у складі Калуської міської ОТГ, а за новим перспективним планом ці села увійшли до Новицької ОТГ.

 

Нафтохімік 1


Коментарів: 3

 • Анонім (16:53 12/05/2020)
  Оцінка: +1 / -0 | [IP: 185.207.139.2]

  вот ей богу радость то а, я так переживав, тут всі і київ і львів, всі навперєбой прєдлагают завою ввійти до них до отг, але завій виявився нє робкого десятка - йому дорожча новиці. чисто любопитно а чого саме новиці? шо такого є в смєчце завій-новиці? простіше буде барижити тим шо ще можна перевести в хрустящі зельоні купюри? дупутати завою чогось нє просвєтілі своє рішення, напевне вони дуже скромні і стєснітєльні.

  • ББА (18:10 18/05/2020)
   Оцінка: +1 / -4 | [IP: 92.3.87.191]

   зараз дєпутати завою будуть брати приклад з тебе і сраяти всюди за 11 ржублєй за камєнт

 • Анонім (15:03 24/05/2020)
  Оцінка: +6 / -0 | [IP: 46.149.183.34]

  зараз дєпутати завою будуть брати з тебе бба приклад і всюди сраяти за 11 ржублєй за камєнт твій бба сраянийcrazycrazycrazy

  Залиште свій коментар!

  Використовуйте нормальні імена. Ваш коментар буде додано після перевірки.

  Усмішка Підморгую Добре blush2 shok crazy cenzore Ganba nono sad unknw

  (обов’язково)


  Щоб не вводити щоразу цифровий код, зареєстутесь або залогіньтесь на нашому Форумі.
  Адміністрація сайту "Калуш інфо"не завжди поділяє думки авторських матеріалів та коментарів. Усі коментарі проходять попередню модерацію. Якщо у Вас є зауваження стосовно інформації в матеріалах чи коментарях, просимо звернутись до нас через Форму зворотнього зв'язку.