Законопроект про об’єднання Калуша і району вчора зареєстрували у парламенті

Категорія: Влада -> ПолітикаПереглядів: 1363

Учора о 17.00 законопроект про впровадження адміністративної реформи у Калуші був зареєстрований у Верховній Раді. Законопроект під №11771 про експеримент з проведення адміністративно-територіального реформування на території Калуського району та міста Калуша Івано-Франківської області зареєстрував народний депутат України Валерій Келестин.

Про це сьогодні повідомив міський голова Калуша Ігор Насалик на засіданні виконавчого комітету Калуської міської ради. Водночас, Ігор Насалик розкритикував скептичне ставлення до законопроекту, яке висловив учора на прес-конференції голова Калуської РДА Василь Петрів. Зокрема, міський голова уточнив, що, згідно з чинним законодавством, вносити законопроекту на розгляд парламенту мають право народні депутати України і Верховна Рада, Кабінет Міністрів України, Адміністрація Президента і Національний банк України.Крім того, міський голова зазначив, що законопроект був ініційований тому, що чекати проведення адміністративно-територіальної реформи а державному рівні слід ще зо три роки. Законопроект, як зазначив Ігор Насалик, дістав схвалення депутат Верховної ради Юрія Ганущака, який нещодавно відвідав Калуш із презентацією адмінреформи.Разом із тим, міський голова зазначив, що суть адмінреформи полягає у тому, щоб дати роботу мешканцям сільської місцевості. Отже, за кошти (півмільярда гривень, передбачених державою. — Авт.) планують облаштувати інфраструктуру, а очікуваний грант європейських організацій (орієнтовно 70-80 млн. гривень. — Авт.), мають направити на створення робочих місць.Ігор Насалик наголосив, що інших варіантів із подолання становища не надходило, хоча їх готові були розглянути. А критику з боку керівників району назвав популізмом.

ВІКНА 0


Коментарів: 2

 • ВАСИЛЬ (17:51 10/09/2012)
  Оцінка: +0 / -0 | [IP: 195.182.22.3]

  info pravda.if.ua 10.09.2012

  Голова Івано-Франківської ОДА порадив франківським журналістам не звертати уваги на чутки про можливу адмінреформу на Прикарпатті. Законопроект стосовно цього, за його словами, напевно буде відкликаний, оскільки не опрацьований з районами, а також не відбулись сесії місцевих рад.

 • ВАСИЛЬ (07:19 11/09/2012)
  Оцінка: +1 / -0 | [IP: 195.182.22.3]

  «Якщо нема закону, то про яку реформу може бути мова. Скоріш за все, що це така маленька самодіяльність, піаракція. Мер вирішив районними бюджетами перекрити дірку в міському бюджеті Калуша», — зазначив Михайло Вишиванюк.

  Залиште свій коментар!

  Використовуйте нормальні імена. Ваш коментар буде додано після перевірки.

  Усмішка Підморгую Добре blush2 shok crazy cenzore Ganba nono sad unknw

  (обов’язково)


  Щоб не вводити щоразу цифровий код, зареєстутесь або залогіньтесь на нашому Форумі.
  Адміністрація сайту "Калуш інфо"не завжди поділяє думки авторських матеріалів та коментарів. Усі коментарі проходять попередню модерацію. Якщо у Вас є зауваження стосовно інформації в матеріалах чи коментарях, просимо звернутись до нас через Форму зворотнього зв'язку.