Захворюваність на Covid-19 у Калуській громаді стрімко пішла вгору

Категорія: СоціумПереглядів: 327

Станом на 1 вересня з початку пандемії у Калуші та селах Калуської громади COVID-19 було діагностовано в 4352-х людей. З них 3662 — жителі міста Калуша, інформують "Вікна".

За останній тиждень серпня в Калуській ОТГ зафіксовано 50 нових випадків захворювання. І це вдесятеро більше, ніж попереднього тижня — 18-25 серпня, коли було зафіксовано всього 5 нових випадків захворювання. Захворюваність на COVID-19 серед жителів Калуша зростає ще стрімкіше: 40 нових випадків за 25 серпня — 1 вересня проти 3 — за 18-25 серпня.

За останній тиждень нові випадки захворювання виявили в мешканців п’яти сіл Калуської громади: по три випадки — в Копанках і Мислові, два випадки — в Боднарові і по одному — в Голині і Тужилові.

Жодного нового випадку захворювання за три останніх тижні не виявили в десяти селах Калуської громади: Бабин Середній, Бабин Зарічний, Вістова, Довге-Калуське, Мостище, Пійло, Ріп’янка, Сівка Калуська, Студінка і Яворівка.

Чергова хвиля збільшення захворюваності на COVID-19 в інших громадах колишнього Калуського району наростає більш помірними темпами: за 25 серпня — 1 вересня тут виявили 6 нових випадків захворювання проти 3 — за попередній тиждень, 18-25 серпня.

За останній тиждень жодного нового випадку коронавірусної хвороби не виявили в селах Верхнянської ОТГ. Тут зафіксовано всього один новий випадок COVID-19 за останніх три тижні — в жителя села Станькової. А загалом із початку пандемії хворобу було діагностовано в 332-х жителів Верхнянської ОТГ).

У Новицькій і Войнилівській громадах за останній тиждень серпня виявили по три нові випадки захворювання. Зокрема, по два нові випадки — у Войнилові і Добровлянах. Загалом на 1 вересня в Новицькій ОТГ захворіли 346 мешканців, а у Войнилівській ОТГ — 319.

У стаціонарних закладах теж відзначається ріст госпіталізованих пацієнтів з середніми та важкими формами коронавірусної хвороби. Так, станом на 25 серпня в Калуській ЦРЛ було семеро хворих з "ковідними" пневмоніями, з якких шестеро іногородніх і лише один мешканець Калуської громади. А вже станом на 2 вересня кількість госпіталізованих зросла до 19-ти, в 16-ти з яких підтверджено COVID-19. З них іногородніх також шестеро, а мешканців Калуської громади — вже 13. 

«Закликаємо всіх мешканців дотримуватись маскового режиму в закритих приміщеннях та при близькому контакті з людьми, часто мити руки. А в разі будь-яких ознак ГРВІ, коронавірусного захворювання самоізолюватись та звертатись до сімейного лікаря», — звертається до громади міська влада.

ВІКНА 0


Залиште свій коментар!

Використовуйте нормальні імена. Ваш коментар буде додано після перевірки.

Усмішка Підморгую Добре blush2 shok crazy cenzore Ganba nono sad unknw

(обов’язково)


Щоб не вводити щоразу цифровий код, зареєстутесь або залогіньтесь на нашому Форумі.
Адміністрація сайту "Калуш інфо"не завжди поділяє думки авторських матеріалів та коментарів. Усі коментарі проходять попередню модерацію. Якщо у Вас є зауваження стосовно інформації в матеріалах чи коментарях, просимо звернутись до нас через Форму зворотнього зв'язку.