За добу на Калущині зафіксували 71 випадок коронавірусу

Категорія: СоціумПереглядів: 157

Станом на 25 листопада 221 хворий із пневмонією перебуває в стаціонарних медичних закладах Калуської громади (+2 за добу). У 215-ти підтверджений діагноз коронавірусної інфекції (+2). Іногородніх — 20 (-1 за добу), інформують "Вікна".

За отриманою інформацією від медичних закладів Калуської громади і району, на території міста і сіл колишнього Калуського району зареєстровано 8113 лабораторно підтверджених випадків коронавірусної хвороби. Відтак за вказаний час зафіксовано 71 новий випадок захворювання (+13 за добу).

Про те, скільки пацієнтів очікують результатів аналізів і в скількох зняли підозри на коронавірус за результатами лабораторних аналізів не повідомляється.

За увесь період зареєстровано 19 563 підозри на коронавірусну хворобу (+130 за добу).

За вказаний час на Калущині не зафіксували летальних випадків від коронавірусу. А загалом у Калуській громаді з початку пандемії померли 305 осіб (з Калуша — 194). Востаннє про смертm від коронавірусу повідомляли 24 листопада.

ВІКНА 0


Залиште свій коментар!

Використовуйте нормальні імена. Ваш коментар буде додано після перевірки.

Усмішка Підморгую Добре blush2 shok crazy cenzore Ganba nono sad unknw

(обов’язково)


Щоб не вводити щоразу цифровий код, зареєстутесь або залогіньтесь на нашому Форумі.
Адміністрація сайту "Калуш інфо"не завжди поділяє думки авторських матеріалів та коментарів. Усі коментарі проходять попередню модерацію. Якщо у Вас є зауваження стосовно інформації в матеріалах чи коментарях, просимо звернутись до нас через Форму зворотнього зв'язку.