З Калуша не буде перевезень до сіл та до Івано-Франківська. Міські маршрути — під питанням

Категорія: Інфраструктура -> ТранспортПереглядів: 279

Постановою уряду у зв’язку із загрозою поширення коронавірусної інфекції введена заборона залізничного, авіа- та автобусного пасажирських маршрутах.

 

Зокрема, з 18 березня по 3 квітня на усій території держави заборонені регулярні та нерегулярні перевезення пасажирів автомобільним транспортом у приміському, міжміському, внутрішньообласному і міжобласному сполученні; перевезення більше 10 пасажирів одночасно в автобусах, які виконують регулярні пасажирські перевезення на міських маршрутах. З 18 березня і до прийняття окремого рішення заборонено перевезення пасажирів залізничним транспортом в усіх видах внутрішніх сполучень (приміському, міському, регіональному та дальньому).

На території Калуської ОТГ з 18 березня громадський транспорт загального користування, за рішенням комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 16 березня, курсуватиме за суботнім графіком. Щоправда, його дещо скоригують, щоб люди могли вранці дістатися на роботу. Як ішлося на засіданні комісії, більші інтервали дозволять перевізникам частіше дезінфікувати автобуси, повідомляють "Вікна".

Тим часом у Івано-Франківську з 19 березня планують зупинити рух усього громадського транспорту. Коломия, як повідомив заступник начальника управління економічного розвитку міста Юрій Тимків, вже прийняла рішення про скасування як міських, так і приміських перевезень. Очевидно, що будуть зупинені і приміські перевезення до сіл Калуської ОТГ. За словами Юрія Тимківа, міська рада ще не провела жодного конкурсу до сіл громади. Тож, зараз перевізники працюють за договорами, які були укладені з Калуською райдержадміністрацією і мають виконати постанову Кабміну, яка має обов'язковий характер.

Щодо міських перевезень, то поки що не відомо, яким чином будуть контролювати обмеження по кількості пасажирів (до десяти осіб одночасно). А тому, не виключає Юрій Тимків, у Калуші можуть зупинити й рух міського громадського транспорту.

ВІКНА 0


Коментарів: 2

 • Анонім (14:50 18/03/2020)
  Оцінка: +3 / -1 | [IP: 185.207.139.2]

  то вас вуйки добровольно-прінудітєльно привчають до еуропи. ви ж хочете жити як в еуропі? в еуропі всі їздять на ровері, а вас савок з його громадським транспортом слішком розбалував. всі економічно активні пересядуть на свій пердячий пар одна чєловєко-сіла - ровер. а пенсам нєфіг шастать, можут на залісся (на дачі) і пішки доповзти - якраз сезон починається.

  • ББА (12:37 22/03/2020)
   Оцінка: +0 / -0 | [IP: 79.75.46.191]

   як добре , що ти все знаєш про Європу і можеш тут писати різну фігню . Повзи уже пішки подальше від Європи , бо ти вже так отупів , що до сезону не доживеш

  Залиште свій коментар!

  Використовуйте нормальні імена. Ваш коментар буде додано після перевірки.

  Усмішка Підморгую Добре blush2 shok crazy cenzore Ganba nono sad unknw

  (обов’язково)


  Щоб не вводити щоразу цифровий код, зареєстутесь або залогіньтесь на нашому Форумі.
  Адміністрація сайту "Калуш інфо"не завжди поділяє думки авторських матеріалів та коментарів. Усі коментарі проходять попередню модерацію. Якщо у Вас є зауваження стосовно інформації в матеріалах чи коментарях, просимо звернутись до нас через Форму зворотнього зв'язку.