З 1 травня у калуському парку запрацювали ще не всі атракціони

Категорія: Соціум -> КультураПереглядів: 1499

У Калуші запрацював парк культури і відпочинку імені Івана Франка. Минулих вихідних калушани вже мали змогу випробувати перші атракціони, у тому числі — і нові. Цього тижня ще тривають деякі ремонтні роботи і незабаром оновлений парк буде готовий стати центром відпочинку для всієї сім'ї.

Нагадаємо, цього року у Калуші для міського парку придбали чотири нові атракціони, які коштували бюджету близько 200 000 гривень.

Наразі приймати відвідувачів ще готові не всі.

Як повідомила у коментарі ”Вікнам”, директор КП “Міський парк культури і відпочинку ім. Івана Франка” Наталія Паламар з 1 травня запрацювали дитячий батут, “Ланцюгова карусель”, “Колесо огляду”, гойдалки, човен, катамаран. Уже завтра у парку дітки зможуть стати “риболовами”, адже тут планують запустити придбаний нещодавно і спеціально пристосований для цієї забави міні-басейн.

— Водяний циліндр наразі ще не працює. Так само, як і екстремальний батут “Джампінг”. Для нього потрібен дозвіл експертно-технічного центру і спеціально обладнаний майданчик, щоб усе було безпечно. Тому над цим ще працюємо, — каже Наталія Паламар.

За її словами, на ремонті ще також “Юнга” і “Сонечко”. Від сьогодні припинило роботу і “Колесо огляду”, яке наступні кілька днів підлягатиме ремонту та огляду фахівців.

Однак, уже незабаром всі атракціони будуть введені у роботу і калушани зможуть цікаво проводити дозвілля.

Керівництво парку запрошує всіх калушан та гостей нашого міста приєднатись до відпочинку у міському парку культури, який працює щоденно, крім понеділка.

Зокрема, з вівторка до п’ятниці відвідувачів чекають з 12.00 до 19.00, а у суботу, неділю та святкові дні — з 12.00 до 20.00.

Нагадаємо, що дорослі атракціони цього року подорожчали на п’ять гривень, дитячі — на дві гривні.

ВІКНА 14


Коментарів: 3

 • вася (09:21 12/05/2015)
  Оцінка: +1 / -0 | [IP: 46.149.186.1]

  навить колесо огляду на днях застряло на гори з людьмы,а пышуть шо все працюе,

 • вася (16:54 15/05/2015)
  Оцінка: +1 / -0 | [IP: 46.149.184.7]

  це не парк а псярня там псив розводять

 • справедливий (18:00 15/05/2015)
  Оцінка: +2 / -0 | [IP: 46.211.220.135]

  шоб вам скотам здоровя подорожчало

  Залиште свій коментар!

  Використовуйте нормальні імена. Ваш коментар буде додано після перевірки.

  Усмішка Підморгую Добре blush2 shok crazy cenzore Ganba nono sad unknw

  (обов’язково)


  Щоб не вводити щоразу цифровий код, зареєстутесь або залогіньтесь на нашому Форумі.
  Адміністрація сайту "Калуш інфо"не завжди поділяє думки авторських матеріалів та коментарів. Усі коментарі проходять попередню модерацію. Якщо у Вас є зауваження стосовно інформації в матеріалах чи коментарях, просимо звернутись до нас через Форму зворотнього зв'язку.