Влада залишає на КМТ директора і повністю змінює штатний розпис

Категорія: Комунальні господарстваПереглядів: 1404

На офіційному сайті Калуської міської ради оприлюднений проект рішення Про структуру та чисельність працівників комунального підприємства «Державна студія «Калуське міське телебачення». Очевидно, це те рішення, яке пропонує міська рада у відповідь на затяжний конфлікт на КП «ДС «Калуське міське телебачення».

Нагадаємо, на міському телебаченні тривало службове розслідування діяльності директора КП «ДС «Калуське міське телебачення» Віталія Крохти. Наприкінці лютого комісія завершила розслідування, а Віталій Крохта повернувся на посаду. Зі слів секретаря Калуської міської ради Олександра Челядина, результати розслідування громадськості повністю оприлюднити не зможуть.

Між тим, згідно із проектом рішення, яке оприлюднене на офіційному сайті, з 20 травня на міському телебаченні мають відбутися зміни в організації праці. А директор  КП “ДС “Калуське міське телебачення” повинен привести штатний розпис підприємства у відповідність до прийнятого міською радою рішення.

Своїм рішенням міська рада має затвердити структуру і чисельність працівників КМТ «згідно із додатком». Однак, самого додатку — не оприлюднено.

За інформацією «Вікон», згідно із цим рішенням, калуську телевізію чекає реорганізація. У штатному розписі будуть збережені тільки посади директора та бухгалтера підприємства. Інші — будуть новими. Можна припустити, що на працівників чекає звільнення.

Нагадаємо, штатний розпис КП «ДС «Калуське міське телебачення» приводили у відповідність у 2013 році, у результаті чого директор КМТ Віталій Крохта звільнив трьох працівників телебачення і —  взяв на роботу інших. 

Торік Віталій Крохта видав наказ про скорочення трьох посад на телебаченні. У службовій записці до міського голови він мотивував це нестачею коштів. 

Окрім нового штатного розпису, міська рада планує затвердити новий Статут КМТ.

ВІКНА 1


Залиште свій коментар!

Використовуйте нормальні імена. Ваш коментар буде додано після перевірки.

Усмішка Підморгую Добре blush2 shok crazy cenzore Ganba nono sad unknw

(обов’язково)


Щоб не вводити щоразу цифровий код, зареєстутесь або залогіньтесь на нашому Форумі.
Адміністрація сайту "Калуш інфо"не завжди поділяє думки авторських матеріалів та коментарів. Усі коментарі проходять попередню модерацію. Якщо у Вас є зауваження стосовно інформації в матеріалах чи коментарях, просимо звернутись до нас через Форму зворотнього зв'язку.