Верхнянська ОТГ створила офіційний сайт громади

Категорія: ВладаПереглядів: 236

Віднедавна в інтернет-мережі з’явився офіційний сайт Верхнянської сільської об’єднаної територіальної громади. Про це повідомив начальник Центру надання адміністративних послуг цієї ОТГ Сергій Данюк.

– Сайт працює на платформі DOSVIT за підтримки нашого партнера Агентства США з міжнародного розвитку «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE), – зауважив Сергій Іванович. Dosvit – це платформа, яка дозволяє об’єднаним територіальним громадам та містам не лише створити сучасні інвестиційно-привабливі вебсайти, а й підключити до них будь-які додатки. Зокрема, Dosvit включає такі додатки, як нормативні документи, організаційна структура, відкритий бюджет, новини, статичні сторінки.

Ближче познайомитись з офіційним сайтом Верхнянської сільської ОТГ всі бажаючі можуть за цим посиланням: https://verhnyanskaotg.dosvit.org.ua/

Нафтохімік 0


Коментарів: 2

 • Анонім (11:23 16/03/2020)
  Оцінка: +1 / -0 | [IP: 185.207.139.2]

  ура, вот спасіба нашому хазяїну агенству сша шо нам в резервацію провів офіційний сайт, головне в нашому житі то децентралізація і скляні буси за 20 баксів.

  • ББА (12:35 22/03/2020)
   Оцінка: +0 / -0 | [IP: 79.75.46.191]

   хм . то це твій хазяїн тобі дав інтернет і платить тобі за то , що ти тут різну хєрню чешеш ? shok

  Залиште свій коментар!

  Використовуйте нормальні імена. Ваш коментар буде додано після перевірки.

  Усмішка Підморгую Добре blush2 shok crazy cenzore Ganba nono sad unknw

  (обов’язково)


  Щоб не вводити щоразу цифровий код, зареєстутесь або залогіньтесь на нашому Форумі.
  Адміністрація сайту "Калуш інфо"не завжди поділяє думки авторських матеріалів та коментарів. Усі коментарі проходять попередню модерацію. Якщо у Вас є зауваження стосовно інформації в матеріалах чи коментарях, просимо звернутись до нас через Форму зворотнього зв'язку.