У медичного працівника з Калуша підозрюють коронавірус

Категорія: СоціумПереглядів: 236

Про це в коментарі "Вікнам" повідомила заступник головного лікаря Калуської ЦРЛ Наталія Кінаш.

Першим пацієнтом у відділенні інтенсивної терапії лікарні у Підгірках з підозрою на коронавірус є медичний працівник, інформує «НК» з посиланням на «Вікна».

Як повідомила заступник головного лікаря Калуської ЦРЛ Наталія Кінаш, це пацієнт з Калуша, однак не працівник Калуської ЦРЛ. Стан пацієнта важкий, він отримує кисневу підтримку.

Крім того, в інфекційне відділення Калуської районної лікарні шпиталізували мешканку Боднарова, яку теж перевіряють на короновірус. Вона контактувала з особою, якій раніше вже підтвердили діагноз коронавірусної інфекції.

За отриманою інформацією від медичних закладів Калуської громади і району станом на 10 годину 24 березня 2020 року на території міста і сіл району не зафіксовано жодного випадку гострого респіраторного захворювання, спричиненого коронавірусом COVID-19, йдеться в офіційній інформації на сайті Калуської міської ради.

У відділенні пульмонології Калуської ЦРЛ перебувають на лікуванні 28 пацієнтів (25 — з ГРВІ та хронічними захворюваннями, 3 — з пневмонією). У інфекційному відділенні Калуської районної лікарні на лікуванні 21 пацієнт, один з яких з підозрою на коронавірус, повідомляє міська влада.

Раніше йшлося, що в Калуші «швидка» виїжджала на підозру коронавірусної інфекції. Діагноз не підтвердився.

Довідка. Щоразу, коли у вас лихоманка, підвищена температура тіла, кашель і утруднене дихання, важливо передовсім звернутися до свого сімейного лікаря, який зобов’язаний проінструктувати про наступні дії (виклик лікаря на дім, виклик бригади екстреної допомоги, самоізоляція тощо).

Відповіді на актуальні запитання як діяти в ситуації при підозрах інфікування коронавірусом можна дізнатись за номером гарячої лінії обласної клінічної інфекційної лікарні: 099-544-83-32 або за стаціонарним номером (0342)-56-69-28.

За відповідними роз’ясненнями також можна звертатись до інфекційного відділення Калуської районної лікарні в робочі дні з 8.00 до 17.00 год. за тел. 6-53-94, а у вечірній час та святкові дні за тел. 6-53-99. 

 

Нафтохімік 0


Залиште свій коментар!

Використовуйте нормальні імена. Ваш коментар буде додано після перевірки.

Усмішка Підморгую Добре blush2 shok crazy cenzore Ganba nono sad unknw

(обов’язково)


Щоб не вводити щоразу цифровий код, зареєстутесь або залогіньтесь на нашому Форумі.
Адміністрація сайту "Калуш інфо"не завжди поділяє думки авторських матеріалів та коментарів. Усі коментарі проходять попередню модерацію. Якщо у Вас є зауваження стосовно інформації в матеріалах чи коментарях, просимо звернутись до нас через Форму зворотнього зв'язку.