У квітні в Калуші планують організувати чемпіонат міста з настільного тенісу. ВІДЕО

Категорія: СпортПереглядів: 271

Калушанин зізнається: дуже хотів створити таке середовище, в якому можна було б розвивати зазначений вид спорту, а в ньому — клімат взаєморозуміння, та сприяти формуванню здоровому способу життя калушан. І ось, нарешті, мрія втілилася в життя.

У приміщенні Вільного простору «Пошта» відкрили новий спортивний об’єкт — клуб для занять з ракеткою та м’ячем. У розпорядженні гравців є 5 тенісних столів та професійний інвентар, а свої ігрові можливості можна буде випробовувати тричі на тиждень.

У коментарі КМТ Віктор Конів зазначив, що відчуває свіжий погляд у місті:

— Це нові люди, які дивляться іншими очима на Калуш і його потреби і завдяки їхній підтримці стало можливим нинішнє відкриття. Це середовище, де б людина могла цікаво провести час, відволіктися від телевізора, інтернету, зарядитися позитивною енергією.

Від 7-ми до 77 років, обмежень немає, каже Віктор Конів. Суперником або тренером — вибір є. Хто не має навичок і вмінь, у Вільному просторі "Пошта" завжди готові відкрити всі таємниці гри в настільний теніс.

Першу подачу за тенісним столом розіграли міський голова Калуської територіальної громади Андрій Найда та його перший заступник Мирослав Тихий. Відтак очільник міста позмагався і зі своєю дочкою.

Андрій Найда зазначив, що цей вид спорту є доволі популярним і змушує молодь розвиватися. Цьому сприяє Калуська федерація тенісу, яку очолює художник Віктор Конів. За його словами, влада намагатиметься розвивати і фінансувати даний вид спорту. Позитивним є і те, що власники «Вільного простору» надали власний майданчик, де має можливість розвиватися передова молодь міста.

Пограти у теніс можна буде тричі на тиждень: у вівторок, четвер та неділю. Дві години відводитиметься для дітей та стільки ж — для дорослих.

Ініціатори відкриття клубу сподіваються на активність прихильників настільного тенісу і вже у квітні планують організувати чемпіонат міста з настільного тенісу.

 

ВІКНА 0


Залиште свій коментар!

Використовуйте нормальні імена. Ваш коментар буде додано після перевірки.

Усмішка Підморгую Добре blush2 shok crazy cenzore Ganba nono sad unknw

(обов’язково)


Щоб не вводити щоразу цифровий код, зареєстутесь або залогіньтесь на нашому Форумі.
Адміністрація сайту "Калуш інфо"не завжди поділяє думки авторських матеріалів та коментарів. Усі коментарі проходять попередню модерацію. Якщо у Вас є зауваження стосовно інформації в матеріалах чи коментарях, просимо звернутись до нас через Форму зворотнього зв'язку.