У комунальних автобусах у Калуші встановлять валідатори для безготівкової оплати

Категорія: ІнфраструктураПереглядів: 224

Уже розв'язане питання безоплатного встановлення на чотирьох комунальних автобусах, які обслуговують маршрути загального користування у Калуші, валідаторів для безготівкової оплати проїзду.

Про це повідомив на оперативній нараді у міськвиконкомі начальник управління економічного розвитку Калуської міської ради Юрій Соколовський, Інформує «НК» посиланням на Вікна.

Їх планують поставити до кінця лютого. Також вирішується питання забезпечення мешканців громади пільгових категорій соціальною карткою. За словами Юрія Соколовського, чипований пластик в Україні не виробляється. У грудні міська влада зарезервувала постачу 20 тисяч карток, які мали привезти до кінця січня. Проте через пандемію коронавірусу виникли проблеми, пов’язані з доставленням.

Планується, що картки привезуть в Україну в березні.

Як зазначив Юрій Соколовський, у міському бюджеті потрібно передбачити кошти, провести тендер і тоді можна буде розраховувати, що видача соціальних карток мешканцям Калуської громади розпочнеться наприкінці березня.

Власники соціальних карток мали б користуватися ними не лише у комунальних автобусах, а й на усьому громадському транспорті загального користування – інакше новація не матиме сенсу. Тож, як повідомив Юрій Соколовський на наступних етапах валідатори планують поставити й в автобусах приватних перевізників, які обслуговують маршрути громади. І хоча компанія поставляє і встановлює пристрої безплатно, вона отримуватиме 3% від кожної трансакції. При тарифі 6 гривень – це 18 копійок.  

 

Нафтохімік 0


Залиште свій коментар!

Використовуйте нормальні імена. Ваш коментар буде додано після перевірки.

Усмішка Підморгую Добре blush2 shok crazy cenzore Ganba nono sad unknw

(обов’язково)


Щоб не вводити щоразу цифровий код, зареєстутесь або залогіньтесь на нашому Форумі.
Адміністрація сайту "Калуш інфо"не завжди поділяє думки авторських матеріалів та коментарів. Усі коментарі проходять попередню модерацію. Якщо у Вас є зауваження стосовно інформації в матеріалах чи коментарях, просимо звернутись до нас через Форму зворотнього зв'язку.