У Калуській ТГ з 30 березня відновлюють роботу садки, а з 5 квітня – очне навчання учні 1-4 класів

Категорія: СоціумПереглядів: 380

29 березня відбулося засідання міської комісії ТЕБ і НС, на якому розглянули питання про розвиток епідемічної ситуації на території Калуської міської територіальної громади щодо СOVID-19 та часткове пом’якшення карантинних обмежень.

Керівники медичних установ міста відзначили, що ситуація з поширенням коронавірусу дещо стабілізовується, проте розслаблятися ще зарано.

За словами заступника генерального директора Калуської ЦРЛ Валерія Паляниці, на ранок 29 березня у Калуській ЦРЛ було 210 ковідних хворих, 8 з який перебували в реанімації. Серед хворих також є 6 дітей. У п’ятницю до закладу госпіталізували 15 пацієнтів, у суботу – 16, в неділю було трохи менше.

У міській лікарні на ранок 29 березня перебувало 103 хворих, 23 з яких іногородні. З 86 кисневих точок були задіяні – 23. Про це повідомив керівник установи Микола Гудим.

Зменшення кількості звернень і відповідно кількості хворих на ковід відзначив і головний лікар Калуського міського центру первинної медико-санітарної допомоги Михайло Гаврилишин.

«Зменшилася також і кількість тестувань. Якщо раніше їх було по 190-250 і 70-80% виявлялися позитивними, то тепер 90-120 і лише 20-30% позитивних», – акцентував він.

Водночас головний лікар повідомив, що наразі триває вакцинація проти СOVID-19 і на ранок понеділка було провакциновано близько 1200 осіб. Тож він закликав всіх, хто підлягає вакцинації, а також інших бажаючих приходити і щеплюватися.

«Поки що ми працюємо на індивідуальний імунітет, а не колективний. Має бути 70-80% вакцинованих, тоді менше думатимемо про кисень і реанімації. У п’ятницю вакцинувалися три заступники міського голови і ніяких надзвичайних ситуацій не трапилося. Всі на роботі», – додав Михайло Гаврилишин.

У результаті, взявши до уваги дану інформацію, а також прокол регіональної комісії ТЕБ і НС, міська комісія прийняла рішення про відновлення роботи з 30 березня дошкільних закладів на території Калуської ТГ та з 5 квітня очного навчання 1-4 класів у закладах освіти.

Робота промислових ринків залишається під забороною.

Заклади харчування і надалі працюють на виніс та адресну доставку.

Але, як вказано в додатку до рішення, введено в дію рекомендації для створення умов, що дозволять частково відновити роботу підприємців в умовах карантину. Це стосується супермаркетів, гіпермаркетів, мінімаркетів, магазинів, крамниць, які є відокремленими капітальними спорудами і мають окрему поштову адресу, тобто до ринків (діяльність яких заборонена постановою) не належать. Їх функціонування є можливим.

КАЛУШ ФМ 1


Залиште свій коментар!

Використовуйте нормальні імена. Ваш коментар буде додано після перевірки.

Усмішка Підморгую Добре blush2 shok crazy cenzore Ganba nono sad unknw

(обов’язково)


Щоб не вводити щоразу цифровий код, зареєстутесь або залогіньтесь на нашому Форумі.
Адміністрація сайту "Калуш інфо"не завжди поділяє думки авторських матеріалів та коментарів. Усі коментарі проходять попередню модерацію. Якщо у Вас є зауваження стосовно інформації в матеріалах чи коментарях, просимо звернутись до нас через Форму зворотнього зв'язку.