У Калуській ЦРЛ відремонтують електричну підстанцію

Категорія: ІнфраструктураПереглядів: 567

Капремонт лікарня має намір провести за рахунок доходів від НСЗУ, які лікарня отримує за коронавірусним пакетом. Нещодавно уряд затвердив Постанову, якою дозволив проводити такі видатки. Капітальний ремонт електричної підстанції коштуватиме орієнтовно 600-620 тис. гривень. На основі рішення комісії, Калуська ЦРЛ зможе розпочати виготовлення проєктно-кошторисної документації, інформують "Вікна".

Як повідомила на засіданні комісії медичний директор Калуської ЦРЛ Наталія Кінаш, електрична підстанція експлуатується з 1985 року. Раніше внаслідок короткого замикання через зношену ізоляцію вийшов з ладу однин з трьох секційних автоматів — 1980 року випуску. Замінити його неможливо — зараз такі не випускають. Тому для забезпечення стабільного електропостачання потрібно замінити усі автомати. У випадку надзвичайної ситуації Калуська ЦРЛ має резервне джерело електропостачання — дизельний генератор. Його може вистачити на вісім годин роботи.

ВІКНА 1


Коментарів: 2

 • Анонім (08:54 17/12/2020)
  Оцінка: +1 / -0 | [IP: 185.222.202.133]

  вай красота, це ж значиться ви вуйки здихайте від корони а на бабки які призначені для ващого лікування ми закриємо своє розгільдяйство бо ми підстанцію не ремонтували ніколи і думали що вона вічна.

  • ББА (16:22 18/12/2020)
   Оцінка: +0 / -0 | [IP: 79.71.24.200]

   дивно що ти ще не здох . тобі не холодно в тій підстанції ? shok

  Залиште свій коментар!

  Використовуйте нормальні імена. Ваш коментар буде додано після перевірки.

  Усмішка Підморгую Добре blush2 shok crazy cenzore Ganba nono sad unknw

  (обов’язково)


  Щоб не вводити щоразу цифровий код, зареєстутесь або залогіньтесь на нашому Форумі.
  Адміністрація сайту "Калуш інфо"не завжди поділяє думки авторських матеріалів та коментарів. Усі коментарі проходять попередню модерацію. Якщо у Вас є зауваження стосовно інформації в матеріалах чи коментарях, просимо звернутись до нас через Форму зворотнього зв'язку.