У Калуші визначили переможця конкурсу пам’ятника «Дзвоноливарство Калущини»

Категорія: АкціїПереглядів: 554

У рамках проведення відкритого архітектурного конкурсу на кращий проект пам’ятника «Дзвонарство Калущини» та прилеглої до нього території було представлено 5 проектів від чотирьох конкурсантів.

Конкурс проводився з метою виявлення кращої планувальної, пластичної і естетично-художньої концепції пам’ятника «Дзвонарство Калущини» та прилеглої до нього території, а також пошуку кращої концептуальної ідеї високомистецького архітектурно-пластичного рішення пам’ятника, повідомляє пресслужба Калуської міськради.

Відкритим голосуванням учасники конкурсної комісії під головуванням першого заступника міського голови Галини Романко визначили кращий проєкт - композицію скульптора Ігоря Семака. Друге місце посів проєкт скульптора Володимира Романіва.  

Відповідно до умов конкурсу, автори отримають грошові премії. Ігор Семак за перше місце - 10 тис. гривень, а Володимир Романів за друге - 5 тис. гривень.

Переможець конкурсу також займатиметься подальшим проєктуванням пам'ятника та його виконанням в матеріалі.

Додамо, що пам’ятник «Дзвонарство Калущини» буде розташований на перетині вулиць Дзвонарської і Винниченка.

КАЛУШ ФМ 0


Коментарів: 2

 • Анонім (12:45 20/12/2019)
  Оцінка: +0 / -0 | [IP: 185.207.139.2]

  хі, хі, проЄкт - то згідно вашого нового діяшпорєньшького декомунізованого правопису? лЯмпа або плЯна (хоча які там в вас плани) ви ще не пишете? тут знизу є заміточка як гівна плавають в каналі на височанці бо в 21 столітті в єуропейській країні нема каналізації - але на проЄкт гроші є, краще ще один ідол поряд з памІтником есесівцю втулити.

  • яя (17:41 22/12/2019)
   Оцінка: +0 / -0 | [IP: 188.163.29.27]

   Ну кожне село має свій діалект Наприклад верхнянин ще зрозуміє добрівлянця "щістя здоровля,залив у тракторьє пьїть літрів бензини бо шуфльов вєжко копавіс"

  Залиште свій коментар!

  Використовуйте нормальні імена. Ваш коментар буде додано після перевірки.

  Усмішка Підморгую Добре blush2 shok crazy cenzore Ganba nono sad unknw

  (обов’язково)


  Щоб не вводити щоразу цифровий код, зареєстутесь або залогіньтесь на нашому Форумі.
  Адміністрація сайту "Калуш інфо"не завжди поділяє думки авторських матеріалів та коментарів. Усі коментарі проходять попередню модерацію. Якщо у Вас є зауваження стосовно інформації в матеріалах чи коментарях, просимо звернутись до нас через Форму зворотнього зв'язку.