У Калуші тривають роботи з берегоукріплення річки Сівки. ФОТО

Переглядів: 422

Зараз завершили роботи зі встановлення металічних підпорок берегів в зоні ринку.

 

Про це повідомляє "Калуш Урбаністичний" у соцмережі.

"Зараз береги, які почистили від кущів та дерев, вирівнюють. Багато дерев зламали екскаваторами під час проведеня земляних робіт. Також розпочались роботи з розчищення русла річки від ''шміру'' за допомогою мініекскаваторів. Дедлайн всього комплексу робіт з берегоукріплення — 1 грудня 2019 року.

Роботи планується продовжувати і в наступні роки, оскільки не все русло річки в межах міста наразі охоплено роботами. Проте питання з пролонгацією даних робіт під питанням, оскільки новий міський голова і нова рада можуть не підтримати і не продовжити ці заходи", — йдеться у дописі.

Нагадаємо, 4 червня управління будівництва та розвитку інфраструктури Калуської міської ради уклало договір на проведення робіт з берегоукріплення річки Сівка на території міста. Роботи виконує калуський підрядник — Товариство з додатковою відповідальністю «Карпатнафтобуд». Сума договору становить 1 млн 890,9 тис. гривень, включаючи 315 тис. гривень податку на додану вартість. Левову частку вартості реалізації проекту — понад 1,2 млн гривень становить вартість матеріалів. Згідно з проектом, має бути розчищено русло річки, сформовані та укріплені з допомогою георешітки береги. Береги будуть укріплювати з двох боків моста на проспекті Лесі Українки на ділянці протяжністю 168 метрів, зокрема 70 метрів від моста в напрямку до управління Пенсійного фонду і з іншого боку — до моста на ринку поблизу третьої школи.

 

ВІКНА 0


Коментарів: 2

 • яя (19:41 12/10/2019)
  Оцінка: +1 / -0 | [IP: 91.241.118.214]

  хто мені пояснить для чого це.в калуші вже всі проблеми вирішені крім укріпленя берегів

  • Анонім (20:47 13/10/2019)
   Оцінка: +2 / -0 | [IP: 178.165.72.177]

   а у нас в україні рулить савкова показуха - відремонтуєм 168 метрів справа зліва від моста де видно, а де не видно 10 км - і так сойдйот!

  Залиште свій коментар!

  Використовуйте нормальні імена. Ваш коментар буде додано після перевірки.

  Усмішка Підморгую Добре blush2 shok crazy cenzore Ganba nono sad unknw

  (обов’язково)


  Щоб не вводити щоразу цифровий код, зареєстутесь або залогіньтесь на нашому Форумі.
  Адміністрація сайту "Калуш інфо"не завжди поділяє думки авторських матеріалів та коментарів. Усі коментарі проходять попередню модерацію. Якщо у Вас є зауваження стосовно інформації в матеріалах чи коментарях, просимо звернутись до нас через Форму зворотнього зв'язку.