У Калуші привітали 18 ветеранів

Категорія: АкціїПереглядів: 316

Урочистості відбулися в народному музеї історії і трудової слави ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ», який функціонує в палаці культури «Мінерал». Колишніх працівників підприємства радо зустрічали директор музею Юрій Безуглий і екскурсовод закладу Володимир Гудзоватий, інформує "Нафтохімік".

З нагоди свята ветеранів підприємства привітав заступник генерального директора «КАРПАТНАФТОХІМу» Ігор Мацьків, вручивши кожному із присутніх вручили премію і квіти.

«Приємно, що нас не забувають і запросили на ці невеличкі урочистості», – зазначили колишні працівниці виробництва хлорвінілу Людмила Василів і Єлизавета Ткаченко.

«Я пропрацював на виробництві етилену і поліетилену 25 років, тобто від початку його будівництва (тоді це був ЕП-250), і до минулого року. Мені приємно бути в числі тих, кого запросили на це свято і відзначили», – додав Роман Ониськів.

Завершилося дійство фуршетом, під час якого ветерани могли поспілкуватися і згадати приємні миті зі своїх трудових буднів.

Як повідомляли "Вікна", 19 вересня о 13.00 на стадіоні «Хімік» відбудеться святкування Дня спорту з ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ».

А напередодні ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ» отримало відзнаку «Кращий роботодавець року».

 

ВІКНА 1


Залиште свій коментар!

Використовуйте нормальні імена. Ваш коментар буде додано після перевірки.

Усмішка Підморгую Добре blush2 shok crazy cenzore Ganba nono sad unknw

(обов’язково)


Щоб не вводити щоразу цифровий код, зареєстутесь або залогіньтесь на нашому Форумі.
Адміністрація сайту "Калуш інфо"не завжди поділяє думки авторських матеріалів та коментарів. Усі коментарі проходять попередню модерацію. Якщо у Вас є зауваження стосовно інформації в матеріалах чи коментарях, просимо звернутись до нас через Форму зворотнього зв'язку.