У Калуші переміг підрядник, який запропонував найвищу ціну за реконструкцію водопроводу

Категорія: ІнфраструктураПереглядів: 1017

Аукціон відбувся 22 червня. Документи на участь у ньому подали п’ять компаній.

Їхні пропозиції були такими (у порядку зростання): ТОВ «Кулев-інвест» з Івано-Франківська — 4 млн 299,9 тис. гривень; ФОП “Ходжаян Армен Ашотович” з Івано-Франківська —  4 млн 300 тис. гривень; ТОВ "КАРПАТ-БУД" з Калуша — 4 млн 705 тис. гривень; ПП "Роса-ІФ" з Івано-Франківська — 4 млн 899, 996 тис. гривень і ПП "НАКО ІНВЕСТ" з Івано-Франківська — 5 млн 499,390 тис. гривень, інформують "Вікна".

Переможцем тендеру визнали ПП «НАКО ІНВЕСТ» — компанію, яка запропонувала найбільшу ціну на аукціоні.

Решті учасників кваліфікаційна комісія замовника — управління будівництва та розвитку інфраструктури — відмовила. Наприклад, як випливає з протоколу розгляду тендерної документації ТОВ «Кулев-інвест» (компанії, яка подала найбільш вигідну для громади пропозицію), основні зауваження є такими: вимагався гарантійний лист на труби з поліетилену та з'єднувальні деталі від виробника, а учасник закупівлі надав декілька листів авторизації (у тому числі і з Калуського трубного заводу). Проте, як зазначено в протоколі, «жодний з листів не містить назви товару, який буде використаний підрядником під час виконання робіт». Ще одне зауваження до документів — компанія не подала підтверджуючих документів щодо рейтингу банку, який надасть електронну банківську гарантію. А, наприклад, пропозицію ТОВ «КАРПАТ-БУД», яке виконує роботи першої черги з реконструкції водопроводу на вул. Ринковій, відхилили, оскільки  кваліфікаційна комісія не вважає електронний підпис учасника кваліфікованим. Також компанія не подала документ, який «підтверджує отримання коштів під грошове покриття банком-гарантом».

Учасники аукціону мають можливість оскаржити рішення кваліфікаційної комісії до 11 липня. Лише після цієї дати може бути підписано договір з переможцем.

ПП «НАКО ІНВЕСТ», за даними youcontrol.com.ua, зареєстроване в Івано-Франківську 18 січня 2017 року зі статутним капіталом 5 млн гривень. Основний вид діяльності:  оптова торгівля деревиною, будівельними матеріалами та санітарно-технічним обладнанням. Засновником, керівником і єдиним бенефіціарним  власником підприємства є житель Рожнятова  Качур Володимир Миколайович. За даними clarity-project.info, в активі підприємства 32 договори на більш ніж 133 млн гривень. З них 9 — на понад 111 млн гривень — з управлінням капітального будівництва в Івано-Франківській області. Найдорожчий — на більш ніж 57 млн гривень — було укладено торік на реконструкцію з добудовою Кадобнянської гімназії Брошнів-Осадської селищної ради. Договорів на виконання робіт коштом бюджету в Калуші приватне підприємство досі не укладало.

До речі, у складі тендерної пропозиції ПП «Нако інвест» є гарантійний лист від виробника труб — ТОВ «Ельпласт-Львів».

Нагадаємо, фінансування на проведення робіт заклали в бюджеті громади: на першу чергу реконструкції водопроводу на вул. Ринковій передбачили понад 3 млн 991 тис. гривень (з них 2 млн гривень — Калушу виділили з обласного бюджету) і ще 2 млн гривень заклали на другу чергу.  Крім того, Кабінет міністрів виділив з фонду соціально-економічного розвитку територій  на реконструкцію водопроводу на вул. Ринковій у Калуші 2,9 млн гривень. Таким чином, на другу чергу робіт є 4,9 млн гривень. І цієї суми, як виявилося, замало.

ВІКНА 0


Коментарів: 1

 • yurko (13:25 01/07/2021)
  Оцінка: +0 / -0 | [IP: 93.170.118.170]

  Ну дуже цікаво!

  1,2 млн.

  Добре

  Аплодую стоячи!!!

  Це якщо на калушан поділити, то ніби небагато виходить. Всі скинулися по 20 грн.

  Ganba

  Залиште свій коментар!

  Використовуйте нормальні імена. Ваш коментар буде додано після перевірки.

  Усмішка Підморгую Добре blush2 shok crazy cenzore Ganba nono sad unknw

  (обов’язково)


  Щоб не вводити щоразу цифровий код, зареєстутесь або залогіньтесь на нашому Форумі.
  Адміністрація сайту "Калуш інфо"не завжди поділяє думки авторських матеріалів та коментарів. Усі коментарі проходять попередню модерацію. Якщо у Вас є зауваження стосовно інформації в матеріалах чи коментарях, просимо звернутись до нас через Форму зворотнього зв'язку.