У Калуші обговорять будівництво 4-поверхівки на місці колишньої лазні

Категорія: ІнфраструктураПереглядів: 1225

Процедура розгляду та врахування пропозицій громадськості до проєкту детального плану території триватиме до 30 вересня. Пропозиції надаються громадянами у письмовому вигляді із зазначенням прізвища, ім’я та по-батькові, місця проживання, особистим підписом і повинні містити обґрунтування з урахуванням вимог законодавства, будівельних норм, державних стандартів та правил на адресу: м. Калуш, вул. Франка, 1, інформують "Вікна".

Громадське обговорення проєкту детального плану території заплановане на 5 жовтня о 14.00 за адресою: майдан Шептицького, 2 (кабінет головного архітектора).

Як випливає з пояснюючої записки, площа земельної ділянки, на яку виготовили ПДП, становить 0,1527 га, площа забудови — 641,5 кв. метрів (42% від площі земельної ділянки), максимальна висота будівлі — 15 метрів. За графічними матеріалами, зараз будівля колишньої лазні має форму яка нагадує літеру «Т», а після реконструкції — матиме форму прямокутника і площа забудови земельної ділянки дещо зросте.

Нагадаємо, 25 лютого цього року Калуська міська рада надала дозвіл на розроблення проєкту детального планування території щодо зміни цільового призначення земельної ділянки для реконструкції будівлі з торгово-офісними приміщеннями та діагностично-оздоровчим центром під багатоквартирний житловий будинок з комерційними приміщеннями на площі Героїв, 14. З клопотанням щодо надання дозволу на виготовлення проєкту детального планування території звернувся власник будівлі — ТОВ «Дія груп».

Депутати також включили до свого рішення умову щодо обмеження висотності майбутнього житлового будинку — до 15 метрів. Як ішлося на сесії, ТОВ «Дія груп» планує збудувати будинок на чотири поверхи.

Також на сайті міської ради оприлюднили звіт про стратегічну екологічну оцінку проекту детального планування території для реконструкції будівлі з торгово-офісними приміщеннями та діагностично-оздоровчим центром під багатоквартирний житловий будинок з комерційними приміщеннями на площі Героїв, 14 в м. Калуші.  Його громадське обговорення триватиме до 5 жовтня (до цієї дати можна подавати зауваження і пропозиції). Щодо можливого впливу майбутньої реконструкції на довкілля, то він є стандартним як і для будь-якого іншого будівництва (викиди забруднюючих речовин в атмосферу від будівельної техніки, можливі аварійні проливи палива і мастил, утворення будівельних відходів тощо) та експлуатації житлового будинку (утворення відходів, викиди від автомобілів тощо).

ВІКНА 1


Коментарів: 1

 • ББА (01:22 02/09/2021)
  Оцінка: +2 / -0 | [IP: 94.196.137.224]

  треба дотримуватись традицій наших предків . crazy Тому нехай будують 4х поверхову баню на місці старої Добре

  Залиште свій коментар!

  Використовуйте нормальні імена. Ваш коментар буде додано після перевірки.

  Усмішка Підморгую Добре blush2 shok crazy cenzore Ganba nono sad unknw

  (обов’язково)


  Щоб не вводити щоразу цифровий код, зареєстутесь або залогіньтесь на нашому Форумі.
  Адміністрація сайту "Калуш інфо"не завжди поділяє думки авторських матеріалів та коментарів. Усі коментарі проходять попередню модерацію. Якщо у Вас є зауваження стосовно інформації в матеріалах чи коментарях, просимо звернутись до нас через Форму зворотнього зв'язку.