У Калуші на ринку виявили порушника карантину

Категорія: Соціум -> КриміналПереглядів: 183

21 березня у Калуші провели моніторинг виконання заходів карантину, передбачених постановою КМУ 215 від 16.03.2020 «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 р. № 211» та рішення міської комісії з питань ТЕБ та НС від 20.03.2020 №8.

Під час перевірки встановили, що всі ринки міста тимчасово призупинили діяльність, проте один суб'єкт господарювання здійснював торгівлю на ринку по вул. Дзвонарській, повідомляє пресслужба Калуської міськради.

Працівниками Калуського відділу поліції склали протокол про адміністративне правопорушення, порушника притягнуть до відповідальності відповідно до чинного законодавства.

Нагадаємо, що 20 березня відбулося засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, на якому прийняли рішення про припинення роботи всіх ринків на території Калуської ОТГ. Поки що карантин на ринках триватиме з 21 березня до 3 квітня.

Також перевіряючі провели профілактичні заходи з продавцями, які здійснювали торгівлю у невідведених місцях.

Робота з контролю за виконанням заходів карантину проводитиметься і надалі.

Фото Юрій Тимків

 

КАЛУШ ФМ 1


Залиште свій коментар!

Використовуйте нормальні імена. Ваш коментар буде додано після перевірки.

Усмішка Підморгую Добре blush2 shok crazy cenzore Ganba nono sad unknw

(обов’язково)


Щоб не вводити щоразу цифровий код, зареєстутесь або залогіньтесь на нашому Форумі.
Адміністрація сайту "Калуш інфо"не завжди поділяє думки авторських матеріалів та коментарів. Усі коментарі проходять попередню модерацію. Якщо у Вас є зауваження стосовно інформації в матеріалах чи коментарях, просимо звернутись до нас через Форму зворотнього зв'язку.