У Калуші комісія розслідуватиме смерть жінки, яку вчасно не госпіталізували в ЦРЛ

Категорія: СоціумПереглядів: 573

20 травня у Калуші стався прикрий випадок - померла 68-річна жінка, яку не госпіталізували в Калуську ЦРЛ. З цього приводу розпочали службове розслідування.

Про даний випадок в соцмережі повідомив калушанин Роман Файфер:

«Щойно передзвонила знайома! Її мамі поставили діагноз!,двохстороння пневмонія, сьогодні в поліклініці!!, так як жінці стало погано! Зробили кардіограму і рентген!!! Сказали негайно везти в реанімацію в лікарню в Підгірки з направленням і викликали швидку!!! Люди! Від ранку вони з мамою сидять в лікарні і ніхто приймати не хоче їх, футболять додому!!! Жінці чим дальше тим гірше стає!»

Своєю чергою Уляна Магас у коментарях повідомила, що її мама померла:

«Лікар-реаніматолог не захотіла маму приймати. Сказала, що вона не важко хвора. Визвали пульмонолога. Сказали, що у відділі не має місць. Мама почала синіти. 4 години просиділи в коридорі. Черговий лікар оглянув. Проблеми з серцем. Кардіологія закрита, короновірус. Я подзвонила на гарячу лінію, в міську раду. Ніякого толку. Пішла до заступника калуської ЦРЛ. Також сказала. що не має місця. Маму відправили своїм ходом до районної лікарні. Визвали таксі, проїхали 50 метрів, мамі стало погано (почала хрипіти), вертаємося назад. Кричу, що мама помирає, аж за 10 хвилин підійшли. Через пів години виходить та сама лікар-реаніматолог, що не хотіла приймати. Маму врятувати не вдалося».

Про цей інцидент з’явилося чимало дописів на сторінках Facebook. Дописувачі обурювалися, що хвора жінка кілька годин просиділа в коридорі і їй не надали медичну допомогу.

Тож у лікарні з цього приводу розпочали службове розслідування.

Заступник міського голови Наталія Табачук повідомила у соцмережі, що задля всебічного вивчення інциденту міський голова Калуша зініціював створення комісії.

«До складу комісії увійшли представники всіх медичних закладів, які були залучені до процесу догоспітального обстеження, транспортування пацієнтки. Участі в комісії (на наше прохання) очікуємо і від обласного департаменту охорони здоров’я.

Попередньо (за результатами розтину) можна сказати, що причина смерті - легеневий тромб. Але для об’єктивних і детальних висновків щодо правильності дій медперсоналу проведемо глибокий аналіз ситуації», - йдеться у дописі.

 

КАЛУШ ФМ 1


Коментарів: 3

 • yurko (10:35 22/05/2020)
  Оцінка: +3 / -0 | [IP: 93.170.118.165]

  Ото розслідування - чергова профанація.

  Ще 8 років тому особисто був на місці тієї жінки з мамою.

  Різниця була лише у тому що то була моя бабця і у неї було загострення гіпертонії. Пролежала на каталці в коридорі приймального відділення 2 години. За той час тупо шукали чергову медсестру, потім вона тупо заповняла папери. На моє щастя тоді все минулося. Але не від наданої допомоги, а просто минуло 2 години і стан почав покращуватися сам по собі.

  • Анонім (12:06 22/05/2020)
   Оцінка: +2 / -0 | [IP: 185.222.202.133]

   ну то таке - розслідування канєшно профанація, яке може бути розслідування своїми ж людьми - тут потрібні незалежні і експерти - але неплохо би і дізнатися як обстояли діла с точкі зрєнія лікарів. і непонятно - а ви вуйки що, все ще живете в савкових ілюзіях що при пєрвому же бзіку всі навколо вас повинні чєчьотку плясати? ви ж самі поки вам доляр не покажеш навіть жопу з крісла не піднімете а від лікарів чекаєте іншої поведінки. уви, цинізм норма в нашому українському обществі.

 • yurko (13:57 22/05/2020)
  Оцінка: +0 / -6 | [IP: 93.170.118.165]

  Коментар сховано через переважаючу кількість негативних оцінок. Щоб переглянути коментар, клікніть мишкою на текст.

  Залиште свій коментар!

  Використовуйте нормальні імена. Ваш коментар буде додано після перевірки.

  Усмішка Підморгую Добре blush2 shok crazy cenzore Ganba nono sad unknw

  (обов’язково)


  Щоб не вводити щоразу цифровий код, зареєстутесь або залогіньтесь на нашому Форумі.
  Адміністрація сайту "Калуш інфо"не завжди поділяє думки авторських матеріалів та коментарів. Усі коментарі проходять попередню модерацію. Якщо у Вас є зауваження стосовно інформації в матеріалах чи коментарях, просимо звернутись до нас через Форму зворотнього зв'язку.