Результати аудиту: «Водотеплосервісу» завдано збитків на 200 млн гривень

Категорія: КриміналПереглядів: 1313

Про це сьогодні на оперативній нараді в міськвиконкомі повідомив директор КП «Водотеплосервіс» Петро Шевчук.

За його словами, наразі за три роки діяльності, по яких проводилася перевірка підприємства, через неефективні управлінські рішення нараховано збитків на суму понад 200 млн гривень.

Міський голова Андрій Найда запевнив, що аудиторський звіт буде оприлюднено на сайті «Водотеплосервісу» та офіційному сайті Калуської міської ради.

Нагадаємо, що аудит КП «Водотеплосервіс» проводило Управління Західного офісу Держаудитслужби в Івано-Франківській області. До плану перевірок комунальне підприємство включили на звернення Калуської міської ради від 16 грудня 2020 року. Аудитори перевіряли діяльність комунального підприємства за період з 1 січня 2018 року по 31 грудня 2020 року.

Раніше йшлося, що в Калуші ініціюють державний аудит діяльності ще двох комунальних підприємств: «Екосервіс» і «Калушавтодор».

ВІКНА 1


Коментарів: 1

 • yurko (14:51 07/07/2021)
  Оцінка: +0 / -0 | [IP: 93.170.118.170]

  Результатом аудиту буде що?

  Публічні висловлення крайньої занепокоєності і "а-я-я-й" пальчиком?

  Залиште свій коментар!

  Використовуйте нормальні імена. Ваш коментар буде додано після перевірки.

  Усмішка Підморгую Добре blush2 shok crazy cenzore Ganba nono sad unknw

  (обов’язково)


  Щоб не вводити щоразу цифровий код, зареєстутесь або залогіньтесь на нашому Форумі.
  Адміністрація сайту "Калуш інфо"не завжди поділяє думки авторських матеріалів та коментарів. Усі коментарі проходять попередню модерацію. Якщо у Вас є зауваження стосовно інформації в матеріалах чи коментарях, просимо звернутись до нас через Форму зворотнього зв'язку.