Працівників “КАРПАТНАФТОХІМу” із кашлем та лихоманкою не допускатимуть до роботи

Категорія: ВиробництвоПереглядів: 417

Такі заходи вживаються з метою профілактики та запобігання поширенню коронавірусу.

 

Відповідний наказ підписав генеральний директор ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" Іван Підсадюк, інформують "Вікна" з посиланням на "Нафтохімік-Калуш".

 "Постановою Кабінету міністрів України №24 від 11 березня 2029 року "Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19" в Україні з 12 березня по 3 квітня 2020 року введено карантин. З метою профілактики та запобігання поширенню коронавірусу наказую: керівникам структурних підрозділів, майстрам змін у разі виявлення працівників з симптомами гострого респіраторного захворювання (кашель, лихоманка, утруднення дихання, кон’юнктивіт) забезпечити недопущення перебування цих працівників на робочому місці", — йдеться в документі.

Працівників із симптомами гострого респіраторного захворювання будуть направляти в медичні пункти підприємства або інші медичні заклади для встановлення діагнозу,а допускати до роботи — після пред’явлення довідки від медичних працівників щодо задовільного стану здоров’я.

Керівникам структурних підрозділів, майстрам змін доручили ознайомити персонал з наказом та інформаційною довідкою щодо запобігання поширенню коронавірусу.

Контроль за виконанням наказу поклали на заступника генерального директора з управління персоналом та адміністративних питань.

ВІКНА 3


Коментарів: 3

 • Анонім (15:44 16/03/2020)
  Оцінка: +1 / -0 | [IP: 185.207.139.2]

  ну слава ж тобі богу! а то в мене гепатит туберкульоз і спід і я вєсь в нєрєшітєльності чи допустять мене до роботи в карпатнафтохімі і тепер бачу мудре рішення руководства заводу - такі да! такі допустять! ну дай вам бог здоровлі.

 • Анонім (09:01 21/03/2020)
  Оцінка: +0 / -0 | [IP: 91.241.107.113]

  Ніхто нівкого не перевіряє температуру,всім все по барабану,крім величезних доходів звичайно.Видали одну маску від пилюки,її на їх думку має вистачити до кінця карантину.До води при миті підлоги додають трохи "калушанки",от і вся турбота про людей

  • яя (21:10 23/03/2020)
   Оцінка: +0 / -0 | [IP: 188.163.29.27]

   Дядьку,не панікуй,бо слон відкусить х.. Маску прибережи, будеш бульби сапати аби пилюкою не дихати

  Залиште свій коментар!

  Використовуйте нормальні імена. Ваш коментар буде додано після перевірки.

  Усмішка Підморгую Добре blush2 shok crazy cenzore Ganba nono sad unknw

  (обов’язково)


  Щоб не вводити щоразу цифровий код, зареєстутесь або залогіньтесь на нашому Форумі.
  Адміністрація сайту "Калуш інфо"не завжди поділяє думки авторських матеріалів та коментарів. Усі коментарі проходять попередню модерацію. Якщо у Вас є зауваження стосовно інформації в матеріалах чи коментарях, просимо звернутись до нас через Форму зворотнього зв'язку.