“Один день в Калуші”. У виставковій залі представлять фотовиставку розкопок 1965 року

Категорія: АкціїПереглядів: 474

28 лиспопада о 15:00 у виставковій залі музейно-виставкового центру, що на вулиці Дзвонарська, 5, відбудеться відкриття виставки "Один день у Калуші".

 

"Один день в Калуші" — назва фотовиставки, яка вперше експонувалася 17 вересня 2018 року у Львівському музеї історії релігії. На світлинах  — експедиція відомого графіка, живописця, скульптора, ілюстратора Леопольда Левицького на єврейський цвинтар у місті Калуш 1965 року. Автор світлин — фотограф Олег Введенський, повідомляють "Вікна" з посиланням на Музейно-виставковий центр.

"Біля п’яти сотень надгробків-мацев стояли вертикально, похило чи були розкидані по землі апокаліпсисом історичних буревіїв ХХ століття. Куратор нашої фотосесії, Леопольд Левицький, водив нас поміж намічених кам’яних стел і звертав увагу на найбільш цікаві композиційні і пластичні рішення рельєфів надгробків, їх смислову і алегоричну складову. Я фіксував найбільш цікаві збережені об’єкти", — згадує про цю поїздку фотомитець.

Фотографії оцифровані Центром міської історії Центрально-Східної Європи. У 2015 році у Центрі частину з фотографій експоновано на виставці. Калушан та гостей міста запрошують завітати до виставкової зали на відкриття фотовиставки.

 

ВІКНА 1


Коментарів: 1

 • Анонім (12:06 28/11/2019)
  Оцінка: +0 / -0 | [IP: 194.106.216.51]

  тю, це неправильні фотографії - бо в 65 році в калуші була аккупація клятим камудрістічєскім рєжімом - а на фотографіях слішком довольні/упітані люди - правильні фотографії то тіпа ющенківських фальшивок на тєму галадамора.

  Залиште свій коментар!

  Використовуйте нормальні імена. Ваш коментар буде додано після перевірки.

  Усмішка Підморгую Добре blush2 shok crazy cenzore Ganba nono sad unknw

  (обов’язково)


  Щоб не вводити щоразу цифровий код, зареєстутесь або залогіньтесь на нашому Форумі.
  Адміністрація сайту "Калуш інфо"не завжди поділяє думки авторських матеріалів та коментарів. Усі коментарі проходять попередню модерацію. Якщо у Вас є зауваження стосовно інформації в матеріалах чи коментарях, просимо звернутись до нас через Форму зворотнього зв'язку.