КАРПАТНАФТОХІМ оприлюднив імовірну причину пожежі печі піролізу

Категорія: ВиробництвоПереглядів: 195

Як повідомив начальник управління промислової безпеки, охорони праці та екології ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ» Роман Бумбу, на підприємстві відбулося займання печі піролізу при виконанні робіт з підготовки до регенерації. А саме: сировина з трубопроводу потрапила у ще гарячу піч і зайнялася. Які конкретно хімічні речовини горіли та яким був їхній обсяг, представник підприємства не повідомив. За словами Романа Бумбу, пожежу було швидко ліквідовано. А лабораторний контроль атмосферного повітря на межі санітарно-захисної зони підприємства показав відсутність перевищення допустимих концентрації забруднюючих речовин. Тож, небезпеки для довкілля і людей немає і ситуація перебувала під контролем, інформують "Вікна".

За словами Романа Бумбу, на місці пожежі проведено технічне обстеження та визначено обсяг необхідних ремонтних робіт. Підприємство працює в звичному режимі.

 

Начальник Калуського міськрайонного відділу управління державної служби надзвичайних ситуацій в Івано-Франківській області Василь Микитин повідомив: повідомлення про пожежу поступило в 14.40. О 15.30 її було локалізована, а о 15.36 — ліквідовано. До гасіння пожежі на ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ» було залучено 19 одиниць техніки та 63 чоловіка особового складу. Площа пожежі — близько 45 кв. метрів. Постраждалих немає.

А начальник Калуської міськрайонної філії ДУ «Івано-Франківський обласний лабораторний центр МОЗ України» Богдан Пеленичка поінформував,що після повідомлення про пожежу на місце одразу виїхали фахівці і відібрали проби атмосферного повітря нам межі санітарно-захисної зони підприємства та у житловій зоні Калуша і села Мостище. На вечір 15 січня проби було досліджено, результат – перевищення гранично-допустимих концентрацій забруднюючих речовин, зокрема хлоровмісних, не виявлено.

Комісія доручила керівництву ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ» вжити невідкладних заходів щодо ліквідації наслідків даної пожежі, проінформувати про причини її виникнення та  розробити план заходів з метою недопущення подібних ситуацій в майбутньому. А у разі виникнення будь-яких аварійних ситуацій негайно інформувати міську владу.

ВІКНА 6


Залиште свій коментар!

Використовуйте нормальні імена. Ваш коментар буде додано після перевірки.

Усмішка Підморгую Добре blush2 shok crazy cenzore Ganba nono sad unknw

(обов’язково)


Щоб не вводити щоразу цифровий код, зареєстутесь або залогіньтесь на нашому Форумі.
Адміністрація сайту "Калуш інфо"не завжди поділяє думки авторських матеріалів та коментарів. Усі коментарі проходять попередню модерацію. Якщо у Вас є зауваження стосовно інформації в матеріалах чи коментарях, просимо звернутись до нас через Форму зворотнього зв'язку.