Модель із Калуша взяла участь у показі Оксани Караванської в Давосі. ФОТО

Категорія: АкціїПереглядів: 474

На Всесвітньому економічному форумі в Давосі (Швейцарія) свою колекцію еліті світової політики і бізнесу представила українська дизайнерка Оксана Караванська.

Показ відбувся в Українському домі й налічував близько трьох десятків образів, які були натхненні давньою гуцульською музикою. Участь у показі взяли дев’ятеро моделей: восьмеро — зі Львова і одна — з Калуша. У коментарі «Вікнам» відома модель Маріанна Майданська зазначила:

«За місяць до заходу мені зателефонували від дизайнера Оксани Караванської та запропонували взяти участь в показі, який буде проходити в Давосі під час Всесвітного економічного форуму. Всіма організаційними питаннями займалася безпосередньо команда дизайнера. Нам потрібно було тільки за день до відльоту прийти на примірку у Львові».

Дизайнерка Оксана Караванська підготувала неймовірну кутюрну колекцію, зауважує Маріанна Майданська

Моделей і показ приймали в Ukraine house Davos. Було безліч людей, запрошених гостей, інвесторів, людей котрі уже ведуть бізнес в Україні, та тих, котрі цікавляться Україною, зауважила Маріанна Майданська:

«Зі слів гостей, все пройшло на високому рівня і всі були приємно вражені. Ми зібрали велику кількість людей. З сусідніх House‘ів приходили гості,  яким було дуже цікаво, що саме відбувається. Звичайно, місця було мало, але всіх привітно зустрічали волонтери».

Про сам економічний форум калушанка зазначила: потрібно вільно володіти іноземною мовою, а в ідеалі — не однією, а ще — точно знати та розуміти, які дискусійні панелі відвідати. Модель акцентувала:

«Давос у період проведення форуму не є туристичним. Усі конкретно знають, для чого і чому туди приїхали, і всі зайняті переговорами та відвідують заплановані зустрічі та виступи. Усе відбувається дуже динамічно та професійно. Тут збирається велика кількість преси та медіа. Усе охороняється та всі дотримуються правил безпеки».

0JTQsNCy0L7RgSDRgyDQv9C10YDRltC+0LQg0L/RgNC+0LLQtdC00LXQvdC90Y8g0YTQvtGA0YPQvNGDINC90LUg0ZQg0YLRg9GA0LjRgdGC0LjRh9C90LjQvCwg0LfQsNGD0LLQsNC20YPRlCDQnNCw0YDRltCw0L3QvdCwINCc0LDQudC00LDQvdGB0YzQutCw

Маріанна Майданська поза подіумом у Давосі

Показ Оксани Караванської розпочався згідно із запланованим часом. У гримерці поряд із моделями до виступу готувалася Руслана. Дівчата спілкувалися і співали. Маріанна Майданська високо оцінила колекцію модельєрки:

«Дизайнерка Оксана Караванська підготувала неймовірну кутюрну колекцію, яка гідно представила Україну в Давосі. Не забуваймо, що культурна дипломатія є інструментом вирішення питань національної безпеки, формування позитивного іміджу країни в світі, стимулювання попиту на національний продукт за кордоном та має вплив на розвиток багатьох сфер суспільства, у тому числі соціальної і культурної. І це є важливим для промоції України в світі».

Культурна дипломатія є інструментом вирішення питань національної безпеки, зауважує калушанка

За словами Маріанни Майданської, її дружба з дизайнером пройшла випробування часом і вона горда з цього:

«Наша дружба з дизайнеркою пройшла через роки. Оксана Караванська є першим дизайнером, витвори якого я демонструвала на Тижні моди у Києві. Це дуже знаково для мене. Я ціную цю довіру, цю дружбу. Я горджуся нею!».

 

ВІКНА 0


Коментарів: 2

 • Анонім (12:26 28/01/2020)
  Оцінка: +0 / -0 | [IP: 185.207.139.2]

  як то сі говоре - куда кінь з копитом туда і рак з клєшньою - де віпи в давосі зібралисі поляпати ніачем там і баби з їхніми тряпками вдруг збагрять "кутюрну колекцію моделей" - кстаті на мій сільський вкус нє блєск (фото номер 2) шось таке явно цигановите, вай вай дарагой дай руку всю судьбу скажу.

  • ББА (19:27 31/01/2020)
   Оцінка: +0 / -0 | [IP: 92.3.82.216]

   ти думаєш , що цей твій циганський брєд так комусь цікавий ? shok

  Залиште свій коментар!

  Використовуйте нормальні імена. Ваш коментар буде додано після перевірки.

  Усмішка Підморгую Добре blush2 shok crazy cenzore Ganba nono sad unknw

  (обов’язково)


  Щоб не вводити щоразу цифровий код, зареєстутесь або залогіньтесь на нашому Форумі.
  Адміністрація сайту "Калуш інфо"не завжди поділяє думки авторських матеріалів та коментарів. Усі коментарі проходять попередню модерацію. Якщо у Вас є зауваження стосовно інформації в матеріалах чи коментарях, просимо звернутись до нас через Форму зворотнього зв'язку.